szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Farna zrzuca zbędne kilogramy

EWA FARNA na diecie! Kolejna dieta gwiazd czy ostre odchudzanie?

Ewa Farna przyznała, że jej nawyki żywieniowe nie są zdrowe. Fast foody, napoje energetyczne, słodycze. Czas na dietę! Gwiazda najwyraźniej ma już dość krągłości, które jeszcze w marcu 2012 nazywała po prostu kobiecymi. Czy uda się jej powrócić do rozmiaru S?

Tagi: dieta gwiazd, diety, ewa farna, Ewa Farna przytyła, grazia, grube gwiazdy, gwiazdy, magazyn grazia, odchudzanie gwiazd, piotr łukasik, shape, trener Anny Muchy, trener gwiazd

EWA FARNA na diecie! Kolejna dieta gwiazd czy ostre odchudzanie?

Ewa Farna przyznaje, że niezdrowy tryb życia i fast-foody zepsuły jej figurę. Czarny kolor może wyszczupla, ale wszystkiego nie załatwi. Czas na dietę! ;)

fot: WBF

Ewa Farna przytyła. Kiedy wreszcie przejdzie na dietę? Ile waży Ewa Farna? Kolorowe tygodniki tytułami swoich artykułów, tak długo nie dawały wokalistce spokoju, że gwiazda wreszcie przestała patrzeć na swoje krągłości z sympatią. W wywiadzie dla miesięcznika SHAPE 19-letnia wokalistka przyznała, że jej nieco bardziej kobieca sylwetką może wynikać nie tylko z tego, że dojrzewa. Dodała bowiem, że odkąd zaczęła studiować w Warszawie jej nawyki żywieniowe zmieniły się, i to na niekorzyść.

Fast foody, napoje energetyczne, mało snu. Do tego jestem takim typem, że lubię zajadać stres, więc obawiam się dodatkowych kilogramów - przyznała gwiazda z lekkim smutkiem. Wiele wskazuje na to, że zamierza jednak ostro z tym stanem walczyć. Dieta? Niewykluczona. Treningi? Również!

W kwestii figury Ewy Farny na łamach dwutygodnika GRAZIA wypowiedział się też znany trener gwiazd, Piotr Łukasik. Trener, który na co dzień pracuje nad dobrą formą i sylwetką Anny Muchy i Małgorzaty Sochy, stwierdził, że na pewno nie są wskazane zbyt intensywne treningi na początku. Mogłyby sprawić, że Ewa straciłaby tylko zapał, a przecież nie o to chodzi - powiedział, przekonując, że w przypadku Ewy najlepsze byłyby lekkie, ale regularne ćwiczenia aerobowe. Do tego oczywiście niskokaloryczna i przede wszystkim zdrowia dieta.

Czy piosenkarka zechce ćwiczyć i zapomnieć o fastfoodowym jedzeniu? Kto wie, może pomoże mi to wreszcie znaleźć chłopaka? - puentuje gwiazda.

Autor: MC

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!
Ewa Farna była na ostrej diecie! ...

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.