szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali

EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali. Gwiazda znowu na szczycie!

Ewa Wachowicz, jurorka popularnego programu Top Chef, została gwiazdą okładki najnowszej Gali. Celebrytka pozuje w stylizacji retro, oczywiście jak przystało na gwiazdę kulinarnego show, możemy zobaczyć ją siedzącą na kuchennym blacie! Zobaczcie jak wypadła była miss!

Tagi: Ewa Wachowicz, ewa wachowicz top chef, gala, gala ewa wachowicz

EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali. Gwiazda znowu na szczycie!

EWA WACHOWICZ w stylu retro na okładce Gali

fot: mat. prasowe

Ewa Wachowicz znana dotychczas z programów kulinarnych, znów jest na szczycie dzięki nowemu show Top Chef, w którym występuje w roli jurorki. Od czasu kiedy program miał pojawić się na antenie celebryta zdecydowała się na diametralną metamorfozę swojego wyglądu, która okazała się bardzo udana. Co więcej Ewa Wachowicz, która została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Gala postanowiła wyznać, że jest singielką i w wywiadzie ostro ocenia współczesnych mężczyzn.

Zobacz też --> EWA WACHOWICZ na planie programu Top Chef. Stylizacja Ewy Wachowicz. Ubierz się jak ona!

Jak sama mówi: Tęsknię za takim mężczyzną, bo tylko w jego towarzystwie można się czuć prawdziwą kobietą. Nie ma kogoś takiego. Jest za to wymuskany facet z cerą gładszą od mojej i nogami bardziej wydepilowanymi niż moje.

Zobacz też --> FRYZURY 2014: Modne koki i upięcia wiosna lato 2014

To nie pierwsza tak ostra wypowiedź o współczesnych mężczyznach. Mamy nadzieję, że celebrytka w końcu spotka swój ideał!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Wachowicz o wiosennej diecie w rozmowie z Glamki.pl
Ewa Wachowicz o wiosennej diecie w ...

Ewa Wachowicz zdradza, jak zmienia się jej dieta na wiosnę. Co gwiazda je wiosną? Jak powinna wyglądać wiosenna dieta? Czy Ewa Wachowicz lubi kulinarne eksperymenty? Zobacz rozmowę Ewy Wachowicz z Glamki.pl!

Jak Ewa Wachowicz dba o figurę?
Jak Ewa Wachowicz dba o figurę?

Ewa Wachowicz zdradziła sekret swojej figury w rozmowie z Glamki.pl! Gwiazda wyjawiła, jaką dietę stosuje i czy regularnie trenuje. Sprawdź, w jaki sposób Ewa Wachowicz dba o swoją figurę!

EWA WACHOWICZ na planie programu Top Chef. Stylizacja Ewy Wachowicz. Ubierz się jak ona!
EWA WACHOWICZ na planie programu Top ...

Ewa Wachowicz pojawiła się na konferencji nowego programu Top Chef, który będziemy mogli zobaczyć niebawem na antenie telewizji Polsat. Była miss zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą i doskonałą stylizacją. Przygotowałyśmy dla Was zestaw ...