szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore - czy są razem? Ewelina potwierdza!

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore - czy są razem?! Niedawno Paweł ogłosił, że choć spotyka się z Eweliną, to nie należy ich traktować jako parę. Teraz dziewczyna ogłosiła, że łączy ich prawdziwe uczucie! Jak myślicie, czy Ewelina i Paweł z Warsaw Shore są razem?!

Tagi: ewelina i paweł warsaw shore, Ewelina i Paweł z Warsaw Shore, warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore

fot: Facebook

KONKURS - Projekt plaża - Wygraj zestaw do walki z cellulitem!

Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy, kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie w zażyłej przyjaźni. Kilka dni temu Ewelina ogłosiła na swoim profilu na Facebooku, że są razem. Z kolei Paweł zaprzeczył tym doniesieniom i stwierdził, że jest to sprawa, którą muszą jeszcze omówić, ponieważ on nie jest do końca gotowy na związek. Tymczasem Ewelina deklaruje, że są parą od początku czerwca.

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA I PAWEŁ Z WARSAW SHORE - CO ICH ŁĄCZY?!

– Rozmawialiśmy na ten temat z Pawłem i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy już się ukrywali i trzymali w niepewności naszych fanów, dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy razem od początku czerwca i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewelina Kubiak, uczestniczka Warsaw Shore.

Ewelina twierdzi, że miała słabość do Pawła od początku nagrań do Warsaw Shore, jednak nie sądziła, że on mógłby odwzajemnić jej uczucia i zaangażować się w stałą relację, ponieważ miał opinię kobieciarza.

– Do Pawła miałam słabość od pierwszego sezonu. Po pierwszej serii nasze kontakty bardzo się polepszyły, codziennie rozmawialiśmy. Natomiast od zakończenia nagrań do drugiej edycji spotykamy się regularnie. Nie spodziewałam się, że między mną a Pawłem może być coś więcej, bo wiadomo, jaki on był – szpachlarz naczelny. Więc nie przypuszczałam, że byłby w stanie zakochać się w jakiejś kobiecie i być jej wierny, ale jednak tak się stało – podkreśla Ewelina.

CZYTAJ TAKŻE: PAWEŁ Z WARSAW SHORE O ZWIĄZKU Z EWELINĄ: NIE JESTEŚMY ZE SOBĄ!

Paweł Cattaneo od razu spodobał się Ewelinie, gdyż jako pół Włoch reprezentuje typ urody śródziemnomorskiej, który jej od zawsze odpowiadał. Dziewczyna podkreśla przy tym, że nie tylko wygląd sprawił, że się w nim zakochała. Ważny jest dla niej również jego gorący temperament.

– W zasadzie całokształt Pawła sprawił, że się w nim zakochałam. Zawsze uwielbiałam Włochów, Hiszpanów i Brazylijczyków, a Paweł jest pół Włochem. Poza tym ma ładną karnację, duże brązowe oczy. Jest wysoki i przystojny. Charakterny i taki w sumie niedostępny, nieposkromiony. Właśnie to mnie w nim urzekło – dodaje uczestniczka reality-show.

CZYTAJ TAKŻE: MIŁOŚĆ W WARSAW SHORE - CZY EWELINA I PAWEŁ W KOŃCU SĄ RAZEM?!

Cattaneo kilka dni temu przyznał, że spotyka się z Kubiak regularnie, jednak według niego jest to jedynie relacja przyjacielska. Sam nie wie, czy jest gotowy na jakikolwiek poważny związek.

– Na razie nie jesteśmy ze sobą. Spotykamy się w kółko, piszemy, jest nam ze sobą dobrze, jesteśmy przyjaciółmi z przywilejami. Ale nie jest to jeszcze nic oficjalnego. Ewelina chciałaby, żeby było inaczej – wyznał Paweł agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 23.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...