szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest jedna z najbardziej popularnych wokalistek, młodego pokolenia?

EWELINA LISOWSKA: Dziewczyna z gwiazdką. Sylwetka gwiazdy

Ewelina Lisowska przebojem wdarła się na polskie salony muzyczne. Udział w X Factorze praktycznie z dnia na dzień uczynił z Eweliny gwiazdę: jej klip znalazł się wśród 100 najczęściej oglądanych na YouTube! 7 maja ukazała się jej debiutancka płyta, Aero Plan. Kim jest Ewelina Lisowska?

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska 2013, ewelina lisowska aeroplan, ewelina lisowska nowa płyta, ewelina lisowska toptrendy 2013, gwiazdka eweliny lisowskiej, hity Eweliny Lisowskiej, kim jest Ewelina Lisowska, w strone slonca ewelina lisowska

EWELINA LISOWSKA: Dziewczyna z gwiazdką. Sylwetka gwiazdy

Ewelina Lisowska szturmem podbija polski rynek muzyczny albumem Aero Plan

fot: Ewelina Lisowska Facebook

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd na polskim rynku muzycznym. Jej hity Nieodporny Rozum czy W Stronę Słońca śpiewała i śpiewa cała Polska. Fachowcy mówią, że z powodzeniem zastąpi mocno lansowane od lat królowe popu. Właśnie ukazał się jej debiut Aero Plan. Poznaj Ewelinę Lisowską!

Pomysł na siebie

Ewelina pochodzi z niewielkiej miejscowości Cerekwica koło Wrocławia. 
Jak twierdzi, już jako mała dziewczynka wiedziała, co chce robić w życiu. 
Gdy miała kilkanaście lat, zaczęła komponować własne kawałki. Chodziła też do szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej.

Płynie z Nurthem

Zaraz po ukończeniu edukacji, Lisowska została wokalistką zespołu Nurth. Ewelina jest także autorką wszystkich tekstów bandu.
Ich ostre granie spodobało się widzom. Wygrali m.in. Rock Festiwal w Sycowie, przegląd zespołów rockowych w Legnicy i Mayday Rock Festival w Głogowie. Mimo sukcesów, kapeli nie udało się dotrzeć do szerszej publiczności. Właśnie wtedy Ewelina wpadła na pomysł, by wypromować siebie i kumpli, startując w talent show.

Mam talent?

Pierwsza próba przekonania do siebie telewidzów zakończyła się porażką. 
W Mam talent jurorzy nie byli pod wrażeniem młodej wokalistki. Czas pokazał jednak, że nie chodziło wcale o brak talentu. Lisowska po prostu wybrała... zły program. Rok później, gdy spróbowała swych sił w
X Factorze, okazało się, że jest faworytką wyścigu do finału. Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik nie szczędzili jej pochwał, a widzowie chętnie wysyłali SMS-y. Dzięki temu Ewelinie udało 
się dotrzeć prawie do końca show.

Taka przegrana to jak zwycięstwo!

Choć nie wygrała, zaraz po zakończeniu programu z artystką skontaktowali się przedstawiciele wytwórni Universal Music Poland.
W efekcie Lisowska podpisała z nimi kontrakt. Debiutancki minialbum piosenkarki pt. Ewelina Lisowska ukazał się 7 sierpnia 2012 roku. Singiel promujący materiał, Nieodporny Rozum, dotarł do 1. miejsca zestawienia Polish Airplay Chart i zajął pozycję w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych piosenek w polskich rozgłośniach. Drugi singiel poradził sobie jeszcze lepiej: W Stronę Słońca, miał w ciągu tygodnia ponad 2 miliony odsłon na YouTube i znalazł się wśród 100 najpopularniejszych klipów świata!

Rozbiła bank

7 maja Ewelina wydała swój debiutancki album, Aero Plan, który promuje utwór Jutra nie będzie. Jakie są jej plany? Chce grać koncerty, nagrywać i być zadowoloną z samej siebie, co nie jest proste, bo wymaga od siebie bardzo dużo. A o co chodzi z gwiazdką na policzku? Cóż, piosenkarka po prostu chciała, by ją zapamiętano. Coś nam się zdaje, że jeśli to był powód, Ewelina Lisowska może już przestać ją nosić :)!

Info
:

ulubione piosenkarki: Christina Aguilera, Jesse J, Beyonce

najlepszy wokalista: Robb Flynn

jej chłopak to: Jonson, gitarzysta Nurthu
ulubione jedzenie: sery!

część garderoby: kolorowe buty

wykształcenie: studiuje anglistykę

Autor: News Girl

Zdjęcia: Ewelina Lisowska Facebook

Publikacja: 31.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również