szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Chłopak Eweliny Lisowskiej Janson jest gitarzystą w jej zepole

EWELINA LISOWSKA MA CHŁOPAKA! Wiemy, kim jest chłopak Eweliny Lisowskiej!

Ewelina Lisowska ma chłopaka! Chłopak Eweliny Lisowskiej to jak razie największa tajemnica. Artystka nie zdradzała jego imienia ani nie pokazywała wspólnych zdjęć. Kim jest chłopak Eweliny Lisowskiej? Gwiazda opowiedziała o nim w Bravo!

Tagi: chłopak eweliny lisowskiej, ewelina lisowska, ewelina lisowska chłopak, ewelina lisowska facet, ewelina lisowska janson, ewelina lisowska ma chłopaka, ewelina lisowska z chłopakiem, lisowska janson

EWELINA LISOWSKA MA CHŁOPAKA! Kim jest chłopak Eweliny Lisowskiej?

Chłopak Eweliny Lisowskiej to Janson - gitarzysta grający w jej zespole (pierwszy od lewej)

fot: Ewelina Lisowska Facebook

Męska część fanów Eweliny Lisowskiej pewnie umiera z zazdrości a żeńska - z ciekawości. Otóż oświadczamy: Ewelina Lisowska ma chłopaka! Wokalistka jest obecnie w szczęśliwym związku i jak przyznaje, teraz ta miłość jest dla niej najważniejsza.

Do tej pory wokalistka nie mówiła za wiele o swoim życiu uczuciowym a imię swojego ukochanego konsekwentnie trzymała w tajemnicy. Ostatnio jednak pewne imię wywołuje u niej uroczy rumieniec na twarzy... Tego nie da się nie zauważyć! Kim jest chłopak Eweliny Lisowskiej?

Magazyn  Bravo ustalił, że wokalistka jest w szczęśliwym związku z Jonsonem, jednym z gitarzystów ze swojego zespołu. Ewelina Lisowska i Janson są parą już od trzech lat. - W tym momencie jestem zakochana i to ta miłość jest dla mnie najważniejsza. Wiem, że mogę liczyć na swojego chłopaka w każdej sytuacji - wyznała w Bravo Ewelina.

Wokalistka jak narazie nie pokazuje wspólnych zdjęć ze swoim ukochanym. Chłopaka Eweliny Lisowskiej można jednak zobaczyć na zdjęciach z koncertów i z backstage'u, które Ewelina zamieszcza na swoim Facebooku. Poniżej możecie zobaczyć jedno z ostatnich zdjęć zespołu, na których Ewelina Lisowska pojawia się w towarzystwie swojego ukochanego (drugi od prawej).

Jak wam się podoba chłopak Eweliny Lisowskiej?

Autor: JW

Zdjęcia: Ewelina Lisowska Facebook

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również