szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Agnieszka Sienkiewicz o blogerkach, modzie i internetowych trendach [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz w wywiadzie dla Glamki.pl zdradziła, czy interesuje się modą, których polskich projektantów najbardziej ceni i czy śledzi znane blogi. Dzięki rozmowie dowiecie się też, czy Agnieszka Sienkiewicz podąża za internetowymi trendami i czy posiada konta na Facebooku oraz na Instagramie.

Tagi: Agnieszka Sienkiewicz, blogerki modowe, moda

EXCLUSIVE: Agnieszka Sienkiewicz o "M jak miłość": Kasia i Marcin będą razem, ALE... [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz podczas wywiadu z Glamki.pl

fot: Glamki.pl

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: Jak Agnieszka Sienkiewicz dba o urodę?

Agnieszka Sienkiewicz nieraz zachwycała nas na czerwonym dywanie, prezentując na sobie fantastyczne kreacje. Czy więc aktorka interesuje się modą? Których polskich projektantów najbardziej ceni? Czy śledzi trendy w modzie? Czy chętnie czy znane blogi? A może jest fanką selfies i z przyjemnością podąża za internetowymi trendami?

Okazuje się, że Agnieszka Sienkiewicz mogłaby odpowiedzieć na większość z tych pytań dosłownie jednym słowem: nie. Aktorka nie interesuje się modą i nie lubi się stroić. Jadąc na plan zdjęciowy, najchętniej zakłada zwykły dres. Ceni wygodę i komfort, a modne stroje nie są dla niej najważniejsze.

Co ciekawe, mimo tego Agnieszka Sienkiewicz nie unika pokazów mody i ostatnio wybrała się na prezentację kolekcji Dawida Wolińskiego. Co sądzi o jego projektach? Zobaczcie wywiad wideo!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 14.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również