szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Czy Rafał Maślak zgodzi się na rozbieraną sesję zdjęciową? [WIDEO]

W specjalnym wywiadzie udzielonym Glamkom Mister Polski Rafał Maślak opowiedział o drodze do tytułu Mistera Polski, zdradził, czy ma kontakt z kolegami ze zgrupowania i wyjawił, czy zgodzi się kiedyś na rozbieraną sesję zdjęciową. Koniecznie obejrzyjcie!

Tagi: mister polski 2014, rafał maślak, rafał maślak mister polski

EXCLUSIVE: Rafał Maślak był... na plaży nudystów! Czy on taż zrzucił ubrania? [WIDEO]

Rafał Maślak - Mister Polski 2014 - podczas wywiadu dla Glamki.pl!

fot: Glamki.pl

Rafał Maślak to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu ostatnich miesięcy. Mister Polski jest nie tylko przystojny, ale i niezwykle skromny. Choć przypadł mu tytuł najprzystojniejszego Polaka, on sam nadal nie jest w szoku, że jego wygląd i osobowość zostały wyróżnione w ten sposób. Co więcej, Rafał Maślak zapewnia, że każdy możesz stanąć do konkursu na Mistera, musi jedynie wykazać się odpowiednią determinacją w walce o odpowiedni wygląd. W wywiadzie z Glamki.pl najprzystojniejszy Polak zdradził również, jak zamierza wykorzystać swoje pięć minut i opowiedział, jakich granic medialnego lansu nie przekroczy. Koniecznie obejrzyjcie!
- Ja w ogóle nie wiedziałem, że u nas taki konkurs istnieje! W jednym z klubów w lubuskim kilka osób zachęciło mnie do udziału w konkursie na Mistera Wielkopolski. Ja stwierdziłem, że to będzie fajna przygoda, że poznam ludzi. Myślę, że to dla faceta jest miłe, gdy ktoś zachęca do udziału w takim konkursie, więc pomyślałem: 'a co mi tam!'. Wygrałem w Wielkopolsce i zaczęły się przygotowanie do Mistera Polski. (...) Założyłem bloga, założyłem fanpage, ludzie przyjęli to bardzo pozytywnie, wspierali mnie i myślę, że dzięki temu wygrałem.

Swoich konkurentów do tytułu Mistera Polski Rafał Maślak poznał na kilka dni przed finałem konkursu podczas zgrupowania. Okazuje się jednak, że przez te kilka dni panowie, zamiast rywalizować ze sobą, świetnie bawili się w swoim gronie. - Pięć dni przed wyborami mieliśmy zgrupowanie, tam się poznawaliśmy, tam nas codziennie oceniano. To była taka stała obserwacja (...) W tym czasie poznałem moich konkurentów, bardzo w porządku chłopaki, stanowiliśmy paczkę jak na obozie, zero rywalizacji, nie mieliśmy żadnych zgrzytów. Ja uważam, że facet z facetem zawsze się dogada albo od razu strzeli sobie w twarz. W każdym razie było naprawdę super!

Czytaj także: EXCLUSIVE: Rafał Maślak był... na plaży nudystów! Czy on też zrzucił ubrania? [WIDEO]

Co Rafał Maślak radzi tym chłopaków, którzy chcieliby wziąć udział w rywalizacji o tytuł Mistera Polski? - Uważam, że każdy może, tylko musi się wziąć za siebie, zadbać o siebie; kultura też ma znaczenie, więc tylko trochę przygotowań i myślę, że każdy może wziąć udział. (...) Wydaje mi się, że to jest bardzo męskie, jak facet wychodzi i pokazuje swoje mięśnie, swoją męskość, swoje męskie pozycje, wygina się!

W wywiadzie z Glamki.pl Rafał Maślak opowiedział również o tym, jak się czuje w show biznesie i czy planuje związać z nim swoją przyszłość. Opowiedział również, czy przejmuje się hejtami w internecie. - Show biznes to dla mnie kolejny świat, który odkrywam. Za każdym razem, gdy jestem zaproszony na jakiś pokaz, jakąś galę to jest to ogromne przeżycie. Robię pełno zdjęć, nagrywam filmy, żeby sobie potem odtwarzać, bo robi to na mnie tak ogromne wrażenie, że nie ogarniam tego w czasie teraźniejszym. Bardzo mi miło, że media się interesują, że sławni ludzie zapraszają mnie na swoje imprezy. (...) Pod niektórymi tekstami jest pełno hejtów, ale nie ma osoby, które nie miałaby hejtów. Ja się tym w ogóle nie przejmuję, mam niezły ubaw, jak sobie poczytam. Cały czas na moim blogu staram się pokazywać fajne stylizacje, pokazywać ludziom, jak się fajnie ubierać. Pragnę też pokazać ludziom troche mój świat fitnessu. Zamierzam na moim blogu zamieścić taki plan treningowy, który ja sobie ułożyłem na początku, gdy zaczynałem. Myślę, że jest kilku zainteresowanych.

W końcu Rafał Maślak zdradził, czy kiedyś zobaczymy go nago w rozbieranej sesji. - Na pewno nago bym się nie pokazał, taka nagość zakryta to jeszcze, ale każdy musi mieć jakąś tajemnicę, więc do tego bym się nie posunął.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 05.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również