szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore o 2. sezonie programu: Chciałam się dobrze bawić! [WIDEO]

TYLKO U NAS: Ewelina z Warsaw Shore zdradziła w rozmowie z naszą redaktor, z jakim nastawieniem rozpoczynała 2. sezon programu, jak ocenia nowych uczestników show i jak kłótnie z Małą Anią wpłynęły na ich przyjaźń. Ponadto. Ewelina Kubiak opowiedziała o tym, jak dziś wygląda jej relacja z Elizą i czy chciałaby być chrzestną jej dziecka. Koniecznie obejrzyjcie nagranie! Uwaga: w nagraniu pojawiają się przekleństwa!

Tagi: ewelina z warsaw shore, warsaw shore, warsaw shore 2

Ewelina z Warsaw Shore: Od Ewędliny do ikony mody?

PIERWSZA CZĘŚĆ WYWIADU Z EWELINĄ Z WARSAW SHORE. W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DNI BĘDZIEMY PUBLIKOWAĆ KOLEJNE NAGRANIA WIDEO Z WYWIADU! ZAGLĄDAJCIE CODZIENNIE!


2. sezon programu Warsaw Shore zakończył się zaledwie kilka dni temu, jednak emocje po tym, co działo się w drugiej serii show jeszcze nie opadły. Fani Ekipy z Warszawy z niecierpliwością czekają na 3. sezon. Jednak zanim szaleni imprezowicze znów ruszą na podbój stolicy posłuchajmy, jak 2. sezon wspomina Ewelina z Warsaw Shore!

CZYTAJ TAKŻE: MAKING OF: TELEDYSK DO PIOSENKI "LATO" EWELINY Z WARSAW SHORE!

Przede wszystkim, Ewelina Kubiak przyznała w rozmowie z Glamkami, że najważniejszym celem, który przyświecał jej przed startem 2. serii programu, była dobra zabawa. - Ja przyszłam po prostu z nastawieniem dobrej zabawy i niczego sobie nie zakładałam. Zapewniła, że nie chodziło tylko o nawiązanie bliższej znajomości z Pawłem Cattaneo, który podobał się jej od początku pierwszego sezonu. Zapytana o to, czy nie obawiała się, że Paweł nie będzie chciał porzucić starych nawyków Naczelnego Szpachlarza RP, powiedziała, że była pewna, iż chłopak nie zachce zrezygnować ze swojego stylu bycia. - Wiadomo, że trzeba było zrobić coś, żeby tak nie r*chał. Albo mu to jakoś uniemożliwić.

KONKURS Glamki.pl i WILKINSON: Weź udział i wygraj zestawy kosmetyków!

Ewelina z Warsaw Shore zdradziła również naszej redaktorce, że jej znajomość z Pawłem Cattaneo staje się coraz poważniejsza i potwierdziła, że faktycznie jadą razem na wakacje do Włoch. Nie obawia się jednak spotkania z tatą chłopaka. - Mamę miałam już przyjemność poznać, no i czekam, aż poznam tatę. Będę pierwszą dziewczyną, którą przyprowadzi Paweł i przedstawi ojcu.

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: PAWEŁ I EWELINA Z WARSAW SHORE JADĄ RAZEM NA WAKACJE DO WŁOCH! [WIDEO]

Ewelina z Warsaw Shore zdradziła również, co sądzi o nowych uczestniczkach programu - Alicji i Malwinie. - Ja Alicję bardzo polubiłam jako osobę. Ale fakt faktem, Alicja nie pasowała do tego programu. Ten program jest o imprezowaniu, o dobrej zabawie. Ona jednak cały czas myślała o tym swoim chłopaku, który na nią czekał i jakoś nie mogła się odnaleźć. A jeśli chodzi o Malwinę... no co ja mogę o tej dziewczynie powiedzieć? W sumie to nic, bo nic takiego nie zrobiła. Miejmy nadzieję, że coś się w końcu stanie, wydarzy wokół niej.

Ewelina Kubiak przyznała również, że nadal ma kontakt z Elizą, która odeszła z programu, gdy zaszła w ciążę z Trybsonem. - Mamy kontakt w trójkę: Mała, ja i Elizka, ale ten kontakt jest mniejszy. Eliza już ma swoje życie, zupełnie inne i prawda jest taka, że to już nie jest taka relacja jak była wcześniej. No szkoda. Zapytana o to, czy chciałaby być chrzestną dziecka koleżanki, wyjawiła, że: - W sumie były takie plany na początku. Ale myślę, że Eliza ma bliższe osoby z rodziny, ma młodszą siostrę, ma brata. Co ciekawe, Ewelina przyznała, że nawet ona nie zna płci dziecka Elizy i Trybsona, którzy skrzętnie ukrywają tę informację przed fanami.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Publikacja: 21.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również