szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore opowiada o edukacji, relacji z rodziną i pierwszym razie [WIDEO]

Ewelina z Warsaw Shore tylko Glamkom opowiedziała o tym, jak ważna jest w jej życiu edukacja, jakie ma relacje z rodzicami i jak wyglądałaby idealna randka. Ewelina Kubiak zdradziła również, kiedy pierwszy raz uprawiała seks i opowiedziała, czy wierzy w wielką miłość.

Tagi: ewelina warsaw shore, ewelina z warsaw shore, warsaw shore

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore opowiada o edukacji, relacji z rodziną i pierwszym razie [WIDEO]

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore w rozmowie z naszą redaktork

fot: Glamki.pl

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: EWELINA Z WARSAW SHORE O 2. SEZONIE PROGRAMU: CHCIAŁAM SIĘ DOBRZE BAWIĆ! [WIDEO]

Ewelina Kubiak - uczestniczka reality show Warsaw Shore - to jedna z najbarwniejszych postaci programu. Dziewczyna nie ukrywa, że Ekipa z Warszawy bardzo zmieniła jej plany życiowe. W specjalnym wywiadzie dla Glamki.pl Ewelina z Warsaw Shore opowiedziała o porzucenia na pewien czas edukacji, wyjaśniła, co program zmienił w jej relacjach z rodziną i wyjawiła, kiedy pierwszy raz uprawiał seks. Koniecznie obejrzyjcie!
- Zrezygnowałam ze studiów na rzecz programu. Myślałam o tym, żeby wrócić, aczkolwiek teraz mam swoje pięć minut i chciałabym je wykorzystać w całości. Czas pokaże, na studia zawsze mogę wrócić, także zobaczymy, jak to będzie. Chciałabym na pewno. Dla mnie edukacja jest jak najbardziej ważna i chciałabym mieć to wyższe wykształcenie. Ogólnie dla moich rodziców edukacja jest ważna i moja mama miała do mnie spore pretensje, że postawiłam wyżej program niż naukę. Ale to był mój wybór, to była moja świadoma decyzja. Uważam, że postąpiłam dobrze! Nie żałuję udziału w programie, to była przygoda mojego życia, dzięki której zaistniałam w show biznesie i mam możliwość współpracowania na przykład z Tomaszem Lubertem, na którego koncerty chodziłam jako małolata.

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: EWELINA Z WARSAW SHORE O MUZYCE, MODZIE I DIETACH [WIDEO]

Ewelina z Warsaw Shore zdradziła również, kiedy straciła dziewictwo i czy wierzy i prawdziwą miłość.

- Miałam 17 lat, jak straciłam dziewictwo. Straciłam ze swoim chłopakiem, to był mój najdłuższy związek. Jak jestem singielką, to się bawię, robię, co chcę, ale jeśli jest osoba, na której mi zależy, to jestem w stanie poświecić dla niej wszystko i skupić się tylko dla niej. Myślę, że  jestem osobą bardzo uczuciową i raczej szukam miłości niż przelotnych związków. I tak, wierzę w dwie połówki.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 31.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również