szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Paweł i Ewelina z Warsaw Shore jadą razem na wakacje do Włoch! [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Tylko w wywiadzie z naszą redaktorką Paweł z Warsaw Shore zdradził, jakie miał oceny na studiach, jakie jest jego popisowe danie i ile dziewczyn przeszpachlowałby w 2. sezonie Warsaw Shore, gdyby nie interwencja Eweliny. Obejrzyjcie koniecznie!

Tagi: paweł i ewelina z warsaw shore, PAWEŁ warsaw shore, paweł z warsaw shore, warsaw shore

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore podczas wywiadu z naszą redaktorką

fot: Glamki.pl

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: PAWEŁ Z WARSAW SHORE WSPOMINA 2. SEZON WARSAW SHORE: BYŁO GRUBO!

2. sezon programu Warsaw Shore dobiegł końca! Ten sezon zdecydowanie różnił się od pierwszego. Zmienili się również sami uczestnicy, przede wszystkim Paweł i Ewelina. Naczelny Szpachlarz RP nadal próbował robić wszystko, by nie stracić tytułu, jednak coraz częściej wolał spędzać noce w towarzystwie koleżanki z Ekipy. Po zakończeniu emisji 2. sezonu Paweł i Ewelina regularnie się spotykają i choć oboje zapewniają, że nie są w związku, to jednak nie ulega wątpliwości, że stają się sobie coraz bliżsi. Tylko Glamkom Paweł z Warsaw Shore zdradził, że zamierza zabrać swoją przyjaciółkę do Włoch, gdzie mieszka jego ojciec.

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: EWELINA Z WARSAW SHORE O 2. SEZONIE PROGRAMU: CHCIAŁAM SIĘ DOBRZE BAWIĆ! [WIDEO]

- Tak, są takie plany, żeby na wakacje jechać po prostu odpocząć, bo ostatnio jeździmy po klubach w kółko, a chcielibyśmy też odpocząć. Dogadujemy się świetnie, więc czemu nie? Pojechalibyśmy do Toskanii, ja mam ojca w Toskanii. Często do niego jeździłem, on często mnie odwiedzał, mamy stały kontakt - wyjawił w rozmowie z naszą redaktorką Paweł z Warsaw Shore. Gość Glamek zdradził również, że jego popisowym daniem jest spaghetti, choć jak stwierdziła obecna podczas wywiadu Ewelina, ostatnio kluski były rozgotowane.
KONKURS Glamki.pl i WILKINSON: Weź udział i wygraj zestawy kosmetyków!

Ponadto, uczestnik programu pokazał się z zupełnie nowej strony. Wiele osób nie wierzyło, że chłopak studiuje i wykształcenie jest dla niego ważne. Okazuje się, że Paweł z Warsaw Shore to nie tylko Naczelny Szpachlarz RP, ale również dumny student Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu! Przed nim ostatni rok uniwersyteckich zmagań, by za kilka miesięcy móc pochwalić się dyplomem licencjackim. Przypominamy, że Paweł z Warsaw Shore studiuje myśl i kulturą polityczną i przygotowuje pracę licencjacką nt. Życie codzienne prostytutek w XX wieku. Choć na razie nie myśli o magisterce, to jednak może się pochwalić... samymi piątkami w indeksie. - Zaskoczę Was! Ja ostatnio miałem praktycznie same piątki w indeksie! - zdradził Paweł.

CZYTAJ TAKŻE: PAWEŁ Z WARSAW SHORE O ZWIĄZKU Z EWELINĄ: NIE JESTEŚMY ZE SOBĄ!

Nie obeszło się bez pytań o to, ile dziewczyn w 2. sezonie Warsaw Shore przeszpachlowałby Paweł, gdyby nie interwencja Eweliny. Okazało się, że gdyby nie działania dziewczyny Naczelny Szpachlarz zbliżyłby się wynikiem do osiągnięć z 1. sezonu. - Ludzie do mnie pisali: Paweł, było mniej szpachlowania, gdzie ten Naczelny? Ja sobie wszystko oglądałem od nowa i przeliczyłem, ile było tych dziewczyn i ile ona [Ewelina - przyp. red.] mi wygoniła. I wszystko byłoby mniej więcej tak jak w pierwszym sezonie, gdyby nie interwencja osób trzecich.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 18.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...