szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Rafał Maślak był... na plaży nudystów! Czy on też zrzucił ubrania? [WIDEO]

Gościem Glamek był Rafał Maślak - Mister Polski 2014! W wywiadzie opowiedział, dlaczego właśnie Wyspy Kanaryjskie wybrał na swoje pierwsze dłuższe wakacje zagraniczne, opowiedział o tym, co go spotkało na plaży nudystów i zdradził, czego nauczyła go ta wyprawa. Koniecznie obejrzyjcie! I tak, Rafał Maślak zgodził się, żebyśmy napisały mu GLAMKI.PL szminką na brzuchu!

Tagi: rafał maślak, rafał maślak mister polski

EXCLUSIVE: Rafał Maślak był... na plaży nudystów! Czy on taż zrzucił ubrania? [WIDEO]

Rafał Maślak - Mister Polski 2014 - podczas wywiadu dla Glamki.pl!

fot: Glamki.pl

Rafał Maślak - Mister Polski 2014 - w ciągu kilku ostatnich miesięcy stał się jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn w kraju. Na szczęście zamieszanie wokół niego nie przeszkodziło mu w udaniu się na zasłużone wakacje. Rafał Maślak spędził kilkanaście dni na Wyspach Kanaryjskich, gdzie odpoczywał, ale i trochę pracował. Tuż po powrocie do Polski nieziemsko przystojny, niezwykle sympatyczny i pełen humoru Rafał Maślak odwiedził Glamki.pl i udzielił nam obszernego, szczerego wywiadu, którego kolejne fragmenty będziemy regularnie publikować. Na początek obejrzyjcie wideo, a dowiecie się, jak Mister Polski spędził wakacje!
Dlaczego właśnie Fueraverta była wyspą, na której zdecydował się spędzić urlop Rafał Maślak? - Włączyłam Google, wpisałem w grafice: fajne widoki i tam (na Wyspach Kanaryjskich - przyp. red) były najlepsze, więc tam poleciałem. Było bardzo fajnie! Wietrzna wyspa, ale podobało mi się. Dzięki temu nie odczuwałem tej temperatury. Przez wiatr człowiek miał wrażenie, że jest dziesięć stopni mniej, więc spaliłem się, choć wcale tego nie czułem. Pojechałem trochę poleniuchować, ale wziąłem też parę stylówek na mojego bloga i stwierdziłem, że są fajne krajobrazy, więc jakoś to połączę z letnimi outfitami i coś z tego wyjdzie.

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MAŚLAK WOLI DRES OD GARNITURU [WIDEO]

Czy Mister Polski pozwolił sobie na wakacyjne szaleństwo i ruszył na podbój lokalnych klubów? - Byłem w paru lokalnych klubach, nawet zdarzyło mi się tańczyć tańce latynoskie. Ogólnie lubię chodzić do klubów, czasem człowiekowi jest potrzebne takie odmóżdżenie. Zdarza mi się chodzić, czemu nie, jestem młody, trzeba z tego korzystać!

Gość Glamek opowiedział również o przygodzie, która spotkała go na plaży. - Idę sobie plażą, a tu patrzę - nudyści biegają! To było dla mnie ogromne zaskoczenie, bo ja wcześniej czegoś takiego nie widziałem! Nawet nie było żadnego znaczka, a tu przechodzi jakaś para koło mnie z wszystkim na wierzchu. Dla mnie to było bardzo dziwne, ale nie poszedłem w ich ślady, poszedłem dalej!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 30.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również