szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Fashionelka chwali się Chanelką. Ile kosztowała jej luksusowa torebka?

Fashionelka poszła w ślady Jessiki Mercedes i także kupiła luksusową torebkę Chanel. Który model Chanelki wybrała Eliza Wydrych i ile kosztowała jej torebka?

Tagi: chanel fashionelka, chanel torebka, eliza wydrych, fashionelka

Fashionelka, Eliza Wydrych

fot: Fashionelka Instagram

Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich blogerek. Mimo że nie lansuje się na salonach i nie zabiega o popularność, to ma duże grono wiernych fanów, a znane marki chętnie z nią współpracują. W końcu Fashionelka znana jest z licznych kampanii reklamowych, a jej zdjęcia można było nawet podziwiać na billboardach w całej Polsce!

Przeczytaj także: FASHIONELKA REKLAMUJE ORANGE. Zdjęcia Elizy Wydrych na billboardach

Eliza słynie też ze swojej wielkiej miłości do luksusowych torebek. Blogerka ma w swojej kolekcji kilka modeli toreb Michaela Korsa czy torebki takich marek, jak: Yves Saint-Laurent, Prada, Louis Vuitton, Alexandra Wanga, Marc by Marc Jacobs. Teraz do jej kolekcji dołączyła... Chanelka!

Blogerka pochwaliła się nowym nabytkiem na swoim blogu oraz na Instagramie. Fashionelka wyjechała do Londynu, by kupić torebkę Celine, ale... cena ją zabiła! Torebka Chanel była trochę tańsza (1755 funtów), więc to na nią się zdecydowała.

Celine zabiła mnie cena - 1900 funtów. Chanelka 1755 a kupiłam model o którym marzyłam od gimnazjum ;) - napisała Fashionelka na Instagramie.

Teraz Fashionelka jest właścicielką czarnej, klasycznej i pikowanej torebki Chanel. Podoba się Wam nowy nabytek blogerki? Fashionelka wybrała ładniejszą Chanelkę niż Jessica Mercedes?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Fashionelka Instagram

Publikacja: 13.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również