szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FASHIONELKA. Eliza Wydrych o blogowaniu, YouTube i debiucie na Pudelku

FASHIONELKA. Eliza Wydrych zakłada nowe blogi FASHIONELKA.TV i blog parentingowy

Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, jest jedną z najbardziej popularnych blogerek modowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że postanowiła rozszerzyć swoją działalność o kolejne dwa blogi! Fashionelka niedługo ruszy z własnym programem Fashionelka.TV oraz blogiem parentingowym.  

Tagi: eliza wydrych, fashionelka, FASHIONELKA BLOGI, FASHIONELKA.TV, NOWE BLOGI FASHIONELKI

FASHIONELKA. Eliza Wydrych zakłada nowe blogi FASHIONELKA.TV i blog parentingowy

fot: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Fashionelki, czyli Elizy Wydrych, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać! Jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających blogerek modowych. Dla fanów Elizy mamy dobrą wiadomość - niedługo ruszy jej kolejny blog Fashionelka.TV, na którym będzie można zobaczyć wyłącznie materiały wideo przygotowane przez blogerkę. Oprócz tego, Fashionelka zakłada blog parentingowy.

Zobacz też: FASHIONELKA REKLAMUJE ORANGE. Zdjęcia Elizy Wydrych na billboardach

Oczywiście Fashionelka przygotowuje się bardzo profesjonalnie do swoich nowych internetowych wyzwań. 2013 rok to dla mnie rok YouTube’a. Nagrywanie filmików zaprząta teraz każdą moją myśl. Chcę jednak by moje vlogi były na pewnym poziomie. Od kilku tygodni przeglądam dziennie dziesiątki filmików na YouTube i wybieram formaty, które chciałabym wykorzystać u siebie. Uparłam się, żeby robić je profesjonalnie - powiedziała Eliza w wywiadzie dla Zombiesamurai.pl. Statywy, lampy, mikrofon, dobry obiektyw, montaż. Z drugiej jednak strony, nie chcę by było to zbyt profesjonalne, czy wręcz telewizyjne. W budowie też jest nowy blog Fashionelka.tv na którym umieszczać będę same filmiki. Klimat będzie podobny jaki jest na Fashionelka.pl. Podświadomie czuję, że odniosę sukces :) - dodała blogerka.

Plan Fashionelki

Eliza Wydrych zdradziła także, jakie ma plany na najbliższe 5 lat. Rozwijanie Fashionelka.pl, Fashonelka.tv, a później jeszcze bloga parentingowego. Domena już kupiona, tylko dziecka jeszcze nie mam (weź jakoś zaznacz, że to ironia… wiesz jak jest :D) - powiedziała Fashionelka.

Myślicie, że nowy blog i program Elizy okażą się jej kolejnymi sukcesami?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również