szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
FASHIONELKA pokazała buty na ślub. Gdzie można kupić buty Fashionelki

FASHIONELKA pokazała buty na ślub - czółenka peep-toe Christian Louboutin You You Patent

Fashionelka kupiła już buty na ślub! Wybrała eleganckie czółenka peep-toe od Christiana Louboutina model You You Patent. Sprawdź, gdzie i za ile możesz kupić takie buty!

Tagi: BUTY LOUBOUTINA, BUTY NA ŚLUB, eliza wydrych, fashionelka, fashionelka na pokazała buty na ślub, ŚLUBNE BUTY

FASHIONELKA pokazała buty na ślub - czółenka peep-toe Christian Louboutin You You Patent

fot: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Od kilku miesięcy Fashionelka, czyli Eliza Wydrych, przygotowuje się do swojego ślubu. Do tej pory szukała idealnej sukni ślubnej. Zajrzała do salonów Bohoboco i Paprockiego & Brzozowskiego. Wiadomo już, że Eliza kupiła suknię, ale pokaże ją dopiero po ślubie.

Zobacz też: FASHIONELKA w sukniach ślubnych od Paprockiego i Brzozowskiego! W której sukni Eliza Wydrych wygląda najlepiej?

Tymczasem blogerka postanowiła pochwalić się swoimi ślubnymi butami. Wybrała czółenka peep-toe w kolorze nude ze słynną czerwoną podeszwą od Christiana Louboutina. Model, który wybrała Fashionelka, to You You Patent.

Ich wysokość to 85mm. Mam już beżowe 100 milimetrowe Louboutiny i niestety nie daje rady wytrzymać w nich nawet trzech godzin. W 85mm mogę przetańczyć całą noc. Model który kupiłam to You You Patent. Białe buty do ślubu to dla mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto, te w kolorze nude które kupiłam, będę mogła wykorzystać jeszcze wiele, wiele razy - napisała Fashionelka na blogu.

Gdzie można kupić buty Fashionelki?

Jeśli podobają się Wam buty Fashionelki, to znajdziecie je na oficjalnej stronie Louboutina. Kosztują 395 euro i możecie je kupić w rozmiarach od 34 do 42!

Podobają się Wam buty ślubne Elizy?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Fashionelka (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również