szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fergie przez ciążę straciła pracę? Jej zespół szuka nowego składu?

Fergie w ciąży i bez pracy? Black Eyed Peas szuka nowej wokalistki

Fergie w ciąży, ale bez pracy? Black Eyed Peas szuka nowej wokalistki - taki news zdominował media, wkrótce po tym, gdy okazało się, że Fergie spodziewa się dziecka. Czyżby rzeczywiście zespół przewidywał, że Fergie odejdzie na długi urlop macierzyński?

Tagi: Black Eyed Peas nowa wokalistka, celebrytki w ciąży, Fergie, fergie bez pracy, fergie black eyed peas, fergie w ciąży, fergie wyrzucona z zespołu, fergie-wikipedia, gwiazdy w ciąży

Fergie w ciąży i bez pracy? Black Eyed Peas szuka nowej wokalistki

Fergie nie będzie już w zespole Black Eyed Peas? Wiele na to wskazuje

fot: BULLS

Black Eyed Peas szuka nowej wokalistki! Co z Fergie, która jest w ciąży? Czy będzie szukać nowego składu, czy tak jak już zdradzała wcześniej myśli raczej o nagraniu solowej płyty?

Zespół działa z przerwami od 1995 roku i nikt nie ma wątpliwości, że to jego charyzmatyczna wokalistka, Fergie, wyniosła go na szczyty popularności. 
Jednak teraz, gdy Fergie jest w ciąży koledzy postanowili poszukać dla niej zastępstwa!

 Według ostatnich doniesień, Will.I.Am, Taboo i Apl.de.ap właśnie prowadzą przesłuchania, by spośród setek kandydatek wyłonić nową, równie charyzmatyczną, liderkę zespołu!

Nowy krążek grupy ma powstać już z następczynią Fergie. Czyżby powodem była ciąża artystki? Do pewnego stopnia tak. Choć jako pierwsza nasuwa się myśl, że muzycy postanowili się pozbyć kłopotu, prawda jest jednak nieco inna.

Otóz to Fergie postawiła kolegów z zespołu pod ścianą! Okazało się, że piosenkarka, która właśnie spodziewa się pierwszego dziecka, postanowiła na najbliższe lata wycofać się z show-biznesu, a po powrocie nagrać solowy krążek.

Will. I.Am i reszta bandu są wobec niej lojalni. Zapewniają, że jeśli Fergie kiedykolwiek zdecyduje się wrócić do Black Eyed Peas, przywitają ją z otwartymi ramionami. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy muzycy dadzą sobie radę? Kupicie ich płytę z nową liderką?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...