szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Filip Chajzer OSTRO o byłym mężu Górniak: Pan celeb w trampkach od Dolcze Srolcze

Filip Chajzer ostro skomentował zachowanie Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który zabił 63-letnią kobietę na pasach. Muzyk był pod wpływem narkotyków.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K, filip chajzer

chajzer, były górniak, dariusz k

fot: WBF

Sprawę Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił na pasach 63-letnią kobietę, komentuje cały polski show-biznes. Teraz do grona oburzonych zachowaniem muzyka dołączył Filip Chajzer, który ostro skomentował całą sprawę na Facebooku.

Przeczytaj także: Karolina Kowin-Piotrowska OSTRO o byłym mężu Górniak!

Pozostaje nadzieja, że pan celeb w trampkach od Dolcze Srolcze znajdzie nowych przyjaciół, którzy dogłebnie pomogą mu przeanalizować pewne sprawy - napisał Filip Chajzer.

Chwilę później dziennikarz dodał już znacznie łagodniejszy wpis, jak sam ujął - dla fanów kultury.

Mam zatem nadzieję, że Pan celebryta Dariusz, który po przyjęciu twardego narkotyku zabił na pasach niewinną kobietę przechodzącą na swoim zielonym świetle, znajdzie teraz odpowiednią grupę wsparcia. Grupa działanie mogłaby zacząć np. od sondy. Może dzięki niej zrozumie jak wielki błąd popełnił. Błąd, którego dzisiaj już nie pamięta... ciekawe - napisał Filip Chajzer. Byłem tam na miejscu. Jechałem na rowerze KENem, kilka minut po wypadku. Nie wyglądał na przejętego. Raczej jakby miał to w dupie. Kumpel przekonywał mnie nawet, że ta kobieta na bank żyje skoro on taki wyluzowany. Ludzie mówili, że mógł jechać nawet 120km/h ale to ludzie. Mówić mogli wszystko - dodał dziennikarz.

Zgadzacie się z Filipem Chajzerem?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również