szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Finalista PROJECT RUNWAY projektuje dla gwiazd? [WIDEO]

Jakub Jacob Bartnik, finalista 1. edycji Project Runway, ma powodzenie wśród gwiazd! Jego kreacje podobają się znanym celebrytkom i gwiazdom. Czy dzięki temu zaistnieje w świecie mody?

Tagi: jakub bartnik, jakub jacob bartnik, PROJECT RUNWAY

jakub bartnik, jacob

fot: WBF

Jakub Bartnik, znany też jako Jacob, zasłynął dzięki show Project Runway. Projekty młodego artysty najbardziej przypadły do gustu jurorom i widzom i Jakub Bartnik wygrał pierwszą edycję programu dla projektantów. Okazuje się, że teraz całkiem nieźle radzi sobie w show-biznesie.

Przeczytaj także: Jakub Jacob Bartnik kocha intensywnie, ale krótko!

Projekty Jakuba Bartnika podobają się gwiazdom, które chętnie wybierają jego kreacje. Pracowałem dla Gosi Rozenek i Marty Bijan, a Saszan kupiła ode mnie bluzę - powiedział Jacob.

Zobaczcie wywiad z Jacobem. Co jeszcze powiedział o swojej pracy i karierze? Myślicie, że Jakub Bartnik ma szanse zaistnieć w świecie mody i czy celebryci oraz gwiazdy będą się o niego bić?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 19.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Project Runway: Uczestnicy szyją dla gwiazd!
Project Runway: Uczestnicy szyją dla gwiazd!

W finale Project Runway zobaczymy gwiazdy w projektach uczestników show. Małgorzata Rozenek, Anna Wendzikowska i Agnieszka Szulim zaprezentują stylizacje najlepszej trójki projektantów pierwszej edycji Project Runway. Zobacz, co dla nich przygotowali!