szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W furii żona Gawlińskiego wbiła nóż w pośladki muzyka. U Gawlińskich ostra awantura!

GAWLIŃSKI ugodzony nożem przez żonę! Puściły jej nerwy!

Robert Gawliński ugodzony nożem. Dokładnie - w pośladek. Czynu dopuściła się Monika Gawlińska, żona muzyka. Wszystko wydarzyło się podczas awantury domowej.

Tagi: gawliński, gawliński dostał nożem, gawliński ugodzony nożem, monika gawlińska, plotki o gwiazdach, robert gawlinski, robert gawliński wikipedia, viva

GAWLIŃSKI ugodzony nożem przez żonę! Puściły jej nerwy!

Gawliński został zaatakowany przez własną żonę!

fot: Super Express

Robert Gawliński ugodzony nożem kuchennym w ... pośladek. Takiego to czynu dopuściła się jego żona, Monika Gawlińska. Wprawdzie miało to miejsce kilka lat temu, ale teraz historia wraca jak bumerang.

Małżeństwo Roberta Gawlińskiego uchodzi za wyjątkowo udane. Zresztą para żyje w zgodzie od 20 lat. Ale nie zawsze tak było... O czym można się przekonać, zaglądając do najnowszego numeru Vivy! (kwiecień 2013). W wywiadzie, małżeństwo Gawlińskich rozwodziło się na temat swojej niesłabnącej miłości i ich ogromnemu szczęściu bycia razem. Podczas rozmowy opowiedzieli i zabawną, i tragiczną historię z ich życia...

Podczas jednej ze sprzeczki dwójki małżonków, Monika Gawlińska ze złości złapała nóż i wbiła Robertowi w pośladek. A co tak rozwścieczyło Monikę? Oczywiście zabawowy i rozwiązły tryb życia męża. Jak na muzyka rockowego przystało :)

Po latach Robert Gawliński wspomina tamten moment tak: Do dziś nie mogę odżałować, bo zniszczyła mi ukochane spodnie z pięknej skóry, koloru kawy z mlekiem. Strasznie krwią nasiąkły, ponieważ okazało się, że tyłek jest bardzo ukrwiony.

Z kolei Monika Gawlińska do tematu podchodzi bardzo pragmatycznie: Celowałam tak, żeby nie zrobić ci krzywdy. Potem nie lubiłeś tego noża, ja - bardzo. Przeprowadzał się z nami z domu do domu, dobrze się ostrzył.

I dodaje, że od tamtej pory z nożem się nie rozstaje.

Przyznacie historia godna prawdziwego rockmana. :-)

Autor: AM

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 28.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz olimpijski chwali się sukcesem!
KAMIL STOCH na okładce VIVY! Mistrz ...

Kamil Stoch został gwiazdą najnowszej okładki Vivy! 26-letni złoty medalista opowiada w wywiadzie nie tylko o swojej karierze, ale też o swoim życiu prywatnym. Zobaczcie jak wypadł w swojej pierwszej sesji!

Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. Została gwiazdą ekskluzywnego wydania!
Seksowna Magdalena Mielcarz na okładce Vivy. ...

Magdalena Mielcarz pojawiła się na okładce magazynu Viva de Luxe. Gwiazda w Polsce bywa rzadko, a jeszcze rzadziej pojawia się w kolorowych magazynach. Ostatnio było głośno o aktorce, która miała zostać prowadzącą ...

VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!
VIVA NAJPIĘKNIEJSI najprzystojniejsi mężczyźni gali!

Viva Najpiękniejsi Krystian Wieczorek w niebieskim garniturze, Borys Szyc w szokującej stylizacji, nieogolony Michał Żebrowski, elegancki Mateusz Damięcki czy nonszalancki Robert Gonera? A może któryś z projektantów mody: Robert Kupisz, Marcin Paprocki ...