szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pocałuj George'a Clooney'a na walentynki!

George Clooney na walentynki? Gdzie można zrobić sobie zdjęcie z przystojnym aktorem?

Jak uzyskać walentynkowego buziaka od Georga Clooneya? Nic prostszego! Z okazji 14 lutego na ulicy Carnaby w Londynie na swoje wielbicielki czeka jeden z najprzystojniejszych gwiazdorów Hollywood! Uwielbiany przez wszystkie kobiety i podziwiany przez wielu mężczyzn George Clooney chętnie pozuje do walentynkowych zdjęć ;)

Tagi: figura woskowa, figura woskowa Georga Clooney'a, george clooney, george clooney na walentynki, Madame Tussauds, muzeum figur woskowych, walentynki, walentynki 2013

George Clooney na walentynki? Gdzie można zrobić sobie zdjęcie z przystojnym aktorem?

Zrób sobie zdjęcie z Georgem Clooney'em na walentynki ;)

fot: BULLS

Na jednej z londyńskich ulic, na miękkiej kanapie siedzi wygodnie jeden z najprzystojniejszych gwiazdorów Hollywood: George Clooney. Mimo że aktor wygląda jakby czekał na swoje wielbicielki, jest to tylko idealnie wykonana woskowa figura.

Figura woskowa Georga Clooneya to projekt muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Ta idealna w każdym calu kopia aktora została zaprojektowana specjalnie z okazji walentynek i to nie tylko z myślą o singielkach ;) George siedzi nonszalancko rozpostarty na ekskluzywnej kanapie, a w ręku trzyma czerwoną różę. Wygląda jakby czekał właśnie na ciebie!

Zdjęcia z figurą woskową Georga Clooneya będzie można robić przez cały dzisiejszy dzień, 14 lutego. Mimo że figura ta jest tylko reklamą nowych figur woskowych, które pojawiły się w muzeum Madame Tussauds, to i tak sprawia wiele radości, i to nie tylko paniom, ale też podróżującym do pracy panom :)

Londyńczykom życzymy szczęśliwych walentynek z Georgem Clooneyem! Z niecierpliwością czekamy na podobne pomysły reklamowe w Polsce!

Fogura woskowa Georga Clooneya

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WALENTYNKI 2013: Kolekcja VALENTINE SPECIALS od Orsay!
WALENTYNKI 2013: Kolekcja VALENTINE SPECIALS od ...

Orsay z okazji zbliżających się walentynek postanowił zaprojektować specjalną, romantyczną kolekcję dla dziewczyn. W skład tej kolekcji wchodzą zarówno sukienki, żakiety, bluzki, spodnie, jak i modne dodatki. Całość kolekcji Valentine Specials utrzymana ...