szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

GEORGIA MAY JAGGER: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o córce Micka Jaggera i Jerry Hall

To zdecydowanie był jej rok! O sukcesach Georgii May Jagger słyszał chyba każdy. W ciągu ostatnich kilku sezonów modelka nie tylko podbiła światowe wybiegi, ale także była okrzyknięta niekwestionowaną ikoną stylu na miarę Anji Rubik czy Gisele Bundchen. U nas przeczytacie o jej błyskotliwej karierze w modellingu, nietypowej urodzie i dzieciństwie w stylu rock'n'roll. Oto 7 rzeczy, których nie wiedzieliście o Georgii May Jagger.

Tagi: Georgia May Jagger, jerry hall, mick jagger, modelki

JAK DBAĆ O URODĘ? Georgia May Jagger o złych urodowych nawykach!

fot: BULLS

O Georgii May Jagger słyszał chyba każdy. W ciągu zaledwie kilku sezonów córka Micka Jaggera stała się gwiazdą najbardziej prestiżowych wybiegów, a jej twarz pojawiła się na okładkach Harper's Bazaar czy Vogue. Zazdrośnicy zarzucają jej łatwy start i protekcję sławnego ojca. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że Georgia od dziecka poznała świat showbiznesu od kuchni, towarzysząc liderowi The Rolling Stones w trasach koncertowych.

Jagger nie zawraca sobie głowę krytyką. Przecież to nic innego, tylko jej nietypowa uroda i fantastyczna fotogeniczność wyniosły ją na pierwsze strony gazet. 170 cm brytyjskiej gracji i ostre rysy twarzy odziedziczone po matce Jery Hall (która w swoich czasach również była gwiazdą wybiegów). Kim jest Georgia May Jagger? Oto 7 rzeczy, których z pewnością nie wiedzieliście o modelce.

Georgia May Jagger

Wzrost nie gra roli

Georgia May Jagger nie należy do ligi najwyższych modelek. Na początku kariery ze swoim wzrostem 170 cm Georgia nie była dopuszczona do pokazu Marca Jacobsa w Nowym Jorku. Podczas castingów projektanta nazwał ją karłem.

Georgia May Jagger

... wiek również

Ja większość modelek, Jagger zaczynała swoją przygodę z modellingiem we wczesnej młodości. Swój pierwszy kontrakt przyszła gwiazda podpisała w wieku 15 lat.

Urodowe tipy od Georgii May Jagger. Jak modelka dba o swoje ciało? >>>

Wielki Debiut

Pierwsze kroki na wybiegu stawiała na pokazie Vivienne Westwood. Musimy przyznać, że był to całkiem niezły start jak na debiutantkę.

Georgia May Jagger

Wielodzietna rodzina

Brytyjka ma sześcioro rodzeństwa. Jak przyznała w jednym z wywiadów, całe moje dzieciństwo było przesiąknięte rock'n'rollem. Wraz z trójką braci i trzema siostrami uczyliśmy się na pamięć wszystkich piosenek taty (czyli Micka Jagger, lidera The Rolling Stones).

Georgia May Jagger twarzą polskiej marki? Sprawdź!

Ulubiona piosenka Rolling Stones?

Sympathy for The DevilPopularne przyjaciółki

Georgia May Jagger jest także znana z przyjaźni z Carą Delevingne. Jesteśmy jak siostry. Georgia nauczyła mnie wielu wybiegowych tricków, a ja pokazałam jej jak się imprezuje - śmieje się Cara.

Wymarzony zawód

Jak większość supermodelek, Georgia May Jagger nigdy nie marzyła o pracy na wybiegu. Cała jej kariera to szczęśliwy zbieg okoliczności. Od samego dzieciństwa Brytyjka marzyła o zawodzie weterynarza.

Georgia May Jagger ed. Terry Richardson

Autor: EB

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...