szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najnowsze plotki z kolorowych magazynów w przeglądzie prasy Glamki.pl

GESSLER Z CÓRKĄ, Rosati bez MODY NA SUKCES i Piróg bez związku partnerskiego, czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Co o Magdzie Gessler sądzi jej córka Lara? Czy Weronika Rosati zagra w Modzie na sukces? Co się stało z Hanną Lis na okładce Gali? I co dalej ze związkiem Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego? Odpowiedź w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Tagi: celebryci, córka magdy gessler, flesz 20.05.2013, hanna lis gala, magda gessler viva, magda gessler z córką, michał piróg gala, patrycja markowska, plotki o gwiazdach, plotki z życia gwiazd, przegląd dwutygodników, przegląd prasy

GESSLER Z CÓRKĄ, Rosati bez MODY NA SUKCES i Piróg bez związku partnerskiego, czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL

Najnowsze plotki o gwiazdach w przeglądzie prasy Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Magda Gessler z córką, Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson, Edyta Górniak, Weronika Rosati, Patrycja Markowska i Michał Piróg, czyli Viva!, Na żywo, Gala i Flesz bohaterami kolejnego przeglądu prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Czy Hołowczyc po seksie wsiada za kółko i co naprawdę szczerego wyznała Doda kolorowej prasie? Panowie zaśpiewają również ulubioną ostatnio pieśń książęcej pary Kate i Williama i sprawdzą co słychać u dawno nie widzianego Ivana Komarenko. Kusy i Suda wiedzą wszystko!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 24.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również