szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
GISELE BUNDCHEN najlepiej zarabiającą modelką. Najlepiej zarabiające modelki

GISELE BUNDCHEN najlepiej zarabiającą modelką! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Gisele Bundchen znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających modelek! Według magazynu Forbes, modelka jest warta 42 miliony dolarów dzięki kontraktom z takimi gigantami, jak: H&M, Chanel czy Pantene.

Tagi: bundchen gisele, Forbes, gisele bundchen, GISELE BUNDCHEN NAJLEPIEJ ZARABIA, najlepiej zarabiające modelki

GISELE BUNDCHEN najlepiej zarabiającą modelką! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Magazyn Forbes po raz kolejny zaprezentował ranking najlepiej zarabiających modelek na świecie. Nie jest zaskoczeniem, że znów na 1. miejscu znalazła się Gisele Bundchen, która w tym roku zarobiła aż 42 miliony dolarów! Wszystko dzięki współpracy z największymi markami: H&M, Chanel, Pantene czy David Yurman.

Zobacz też: Gisele Bundchen twarzą kampanii H&M na sezon jesień zima 2013!

Wszystko wskazuje na to, że pozycja Gisele nie jest zagrożona, bo na 2. miejscu znalazła się Miranda Kerr, która zarobiła zaledwie 7,2 miliona dolarów. Na 3. miejscu jest Adriana Lima, która zarobiła 5 milionów dolarów.

Co ciekawe, Kate Moss zajęła dopiero 4. pozycję z 5,7 milionami dolarów. 5. miejsce przypadło Liu Wen, która zarobiła 4,3 miliony dolarów.

Autor: Kinga

Publikacja: 21.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...