szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zaskakujące wyznanie topowej modelki.

GISELE BUNDCHEN. Modelka mówi NIE komputerowym retuszom!

Gisele Bundchen, jedna z najpiękniejszych i najbardziej wpływowych kobiet świata, nie lubi, gdy graficy majstrują przy jej fotografiach. Znany projektant i fotograf, Johan Lindeberg, skorzystał z okazji i namówił Gisele Bundchen na sesję bez poprawek i makijażu.

Tagi: gisele bunchen- wikipedia, gisele bundchen, gisele bundchen photoshop, photoshop gisele bundchen, zdjęcia gisele bundchen

GISELE BUNDCHEN. Modelka mówi NIE komputerowym retuszom!

Gisele Bundchen nie lubi ingerencji Photoshopa w swoje zdjęcia

fot: BULLS

Gisele Bundchen przeciwna komputerowym poprawkom urody! Jak – zdaniem Bundchen – powinna wyglądać piękna kobieta? – Jak najbardziej surowo i prawdziwie. To już właściwie nie zdarza się we współczesnej fotografii modowej – mówi Brazylijka. – Kocham to uczucie, jesteśmy kobietami, każda z nas jest inna. To nasze niedoskonałości czynią nas wyjątkowymi i pięknymi – zapewnia modelka. Jak pracowało jej się z Lindebergiem?

Wygląda na to, że oboje patrzą na kobiecą urodę w ten sam sposób – Johan nie stara się retuszować albo oświetlać modelki w określony sposób. Nie wychodzi z założenia, że jego obiekt musi wyglądać w określony sposób. Uważa, że przede wszystkim powinna być sobą. On tylko stoi z aparatem i próbuje uchwycić kim jesteś. 
Co sądzicie o korygowaniu zdjęć modelek? Photoshop jest niepotrzebny, a może tylko takie piękności, jak Gisele Bundchen mogą sobie pozwolić na naturalny look?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 28.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...