szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gisele Bündchen nową twarzą Chanel no. 5

Gisele Bündchen została nową twarzą perfum Chanel no. 5. Dlaczego to właśnie ona wystąpi w kampanii reklamowej najsłynniejszego zapachu świata?

Tagi: chanel, gisele bundchen, perfumy chanel

GISELE BUNDCHEN najlepiej zarabiającą modelką! Kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Gisele Bündchen należy do grona najpopularniejszych modelek świata. Gwiazda wybiegów została nawet uznana najbogatszą supermodelką. Nic dziwnego, Gisele Bündchen pojawia się na wybiegach u najpopularniejszych projektantów mody, na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów i bierze udział w licznych kampaniach reklamowych. Teraz możemy ją podziwiać w reklamach H&M, gdzie nie tylko prezentuje ubrania, ale także... śpiewa!

Przeczytaj więcej o Gisele Bündchen

Za to niebawem Gisele Bündchen będzie reklamować kultowe perfumy Chanel no. 5! Supermodelka została już wybrana twarzą najpopularniejszego zapachu. Dlaczego to właśnie ona wystąpi w kampanii reklamowej perfum Chanel?

Ze względu na jej naturalną urodę i nowoczesną kobiecość - powiedział rzecznik prasowy Chanel.

Gisele Bündchen nadaje się twarz klasycznych perfum?

Autor: Kinga

Publikacja: 27.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...