szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gisele Bundchen urodziła drugie dziecko. Tym razem córeczkę!

GISELE BUNDCHEN URODZIŁA CÓRECZKĘ! Znamy jej imię: Vivian Lake

Gisele Bundchen urodziła córeczkę. Znamy już jej imię: Vivian Lake. Vivian urodziła się 5 grudnia 2012 roku. Dumni rodzice nie posiadają się z radości. To już ich drugie dziecko. Pierwszy syn Benjamin przyszedł na świat w 2009 roku.

Tagi: gisele bundchen, gisele bundchen ciąża, gisele bundchen modelka, gisele bundchen urodzila, gisele bundchen vivian lake, najlepiej zarabiające modelki na świecie, vistoria's secret

GISELE BUNDCHEN URODZIŁA CÓRECZKĘ! Znamy jej imię: Vivian Lake

Dumni rodzice: Gisele Bundchen i Tom Brady juz podoobno oszaleli na punkcie małej Viviany Lake

fot: BULLS

Gisele Bundchen po raz drugi została mamą. W środę 5 grudnia 2012 roku urodziła córeczkę. Supermodelka razem z mężem Tomem Bradym już wybrali imię dla córeczki: Vivian Lake. Ich starsze dziecko, synek Benjamin, który przyszedł na świat w 2009 roku podobno bardzo czekał na dzień, w którym przestanie być jedynakiem.

Piękna i szczęśliwa Gisele Bundchen na swojej stronie na Facebooku napisała szczerze, że przyjście na świat dziecka jest cudem. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam brać udział w tym wydarzeniu już drugi raz. Jestem szczęśliwa, że będę miała szansę opiekowania się takim cudownym aniołkiem jakim jest moja śliczna córeczka Vivian Lake.

Media z niecierpliwością oczekują pierwszych zdjęć maleństwa. Spekuluje się, że kwoty oferowane za zdjęcia Vivian Brady sięgają kilku milionów dolarów. Nikt nie ma wątpliwości, że córeczka będzie najpiękniejszym dzieckiem świata, jeśli... odziedziczy urodę po mamie. Najlepiej opłacanej w 2012 roku supermodelce :)

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest sekret modelki?
Gisele Bundchen znów najlepsza. Jakie jest ...

Jeśli zastanawiacie się, kto trzęsie całą branżą modelingu, odpowiedź jest niezwykle prosta - Gisele Bundchen. Brazylijska modelka po raz kolejny wzięła udział w rekordowej ilości pokazów, pojawiła się w ponad dwudziestu kampaniach oraz ...