szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
GLAM AWARDS 2013. Kto został nominowany w kategorii ODKRYCIE ROKU?

GLAM AWARDS 2013. Kto został nominowany w kategorii ODKRYCIE ROKU?

Plebiscyt Glam Awards 2013 już ruszył! Głosujcie w kategorii Odkrycie Roku, w której znalazły się Barbara Kurdej-Szatan, Dawid Kwiatkowski, Łukasz Jakóbiak, Ewa Chodakowska, Zuzanna Kołodziejczyk i Marcela Leszczak. Która z gwiazd Waszym zdaniem ma szansę na zwycięstwo?  

Tagi: glam awards, glam awards nominowani, glam awards 2013, glam awards odkrycie roku, odkrycie roku glamki.pl

EWA CHODAKOWSKA modelką firmy La Mania!

Ewa Chodakowska modelką!

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Glamki.pl zdecydowały się wyłonić wśród gwiazd, które od niedawna zaistniały w popularnych mediach, osobowość, którą możemy nazwać Odkryciem Roku.  Aby z tego grona wyłonić finalistów ruszył plebiscyt Glam Awards 2013, w którym zostaną przyznane nagrody tematyczne w ośmiu kategoriach.

Dzięki plebiscytowi poznamy najsławniejsze osobowości świata internetu. Przyjrzyjmy się nominowanym w kategorii Odkrycie Roku! Kto znalazł się w finałowej szóstce? I kto ma największą szansę na zwycięstwo? Zobaczmy sylwetki nominowanych!

Zobacz też --> GLAM AWARDS 2013. Kto jest nominowany w kategorii BLOGERKA MODOWA ROKU?

Wśród nominowanych znaleźli się Barbara Kurdej-Szatan, czyli słynna już blondynka z reklamy Play, która ostatnio zasiadła na nawet na kanapie u Kuby Wojewódzkiego; Dawid Kwiatkowski, Ewa Chodakowska, Łukasz Jakóbiak i dwie uczestniczki trzeciej edycji programu Top Model: Marcela Leszczak, gwiazda serialu Miłość na bogato i Zuzanna Kołodziejczyk, zwyciężczyni programu.

Jeśli wśród nominowanych znajduje się osoba, która powinna Twoim zdaniem zdobyć statuetkę Glam Awards 2013, głosuj na nią! Dodatkowo każdy głosujący ma szansę wygrać zaproszenie na galę, która odbędzie się już już 29 października 2013. Wtedy zostaną ogłoszone wyniki i wręczone statuetki. Plebiscyt potrwa do 20 października 2013.

Autor: MT

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 25.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
GLAM AWARDS 2013: Fotorelacja z gali wręczenia nagród - DUŻO ZDJĘĆ
GLAM AWARDS 2013: Fotorelacja z gali ...

Rozdanie nagród Glam Awards 2013 za nami! Statuetki trafiły w ręce Maffashion (Blogerka Modowa Roku), Patryka Strzały (Bloger Modowy Roku) czy Margaret (Nadzieja Roku). Zobacz, kto jeszcze wygrał nagrodę Glam Awards i ...

GLAM AWARDS 2013. Margaret NADZIEJĄ ROKU! [wideo]
GLAM AWARDS 2013. Margaret NADZIEJĄ ROKU! ...

Gala GLAM AWARDS 2013 już za nami. Impreza odbyła się 29 października 2013 w Pałacu Prymasowskim. W kategorii NADZIEJA ROKU statuetkę zgarnęła Margaret! Jesteście ciekawi co powiedziała Margaret odbierając nagrodę? Sprawdźcie w ...

GLAM AWARDS 2013: DAWID KWIATKOWSKI zdobył dwie nagrody Glam Awards 2013
GLAM AWARDS 2013: DAWID KWIATKOWSKI zdobył ...

Dawid Kwiatkowski wygrywa na Glam Awards 2013. Kwiatkowski odebrał dwie statuetki Glam Awards 2013, nagród dla najpopularniejszych i najbardziej wpływowych postaci internetu. Artysta triumfował w kategoriach Odkrycie Roku i Modny Debiut Eska ...