szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
GLAM AWARDS 2013. Kto dostał nagrodę w kategorii blogerka modowa roku?

GLAM AWARDS 2013. Maffashion z nagrodą BLOGERKA MODOWA ROKU

Znamy zwycięzcę nagrody GLAM AWARDS 2013 w kategorii BLOGERKA MODOWA ROKU. Nagrodę BLOGERKA MODOWA ROKU otrzymała MAFFASHION, czyli Julia Kuczyńska. Dowiedz się więcej o zwycięzcy i sprawdź, kto był jego konkurentem.

Tagi: glam awards 2013, GLAM AWARDS 2013 BLOGERKA MODOWA ROKU, GLAM AWARDS 2013 NAGRODY, glam awards 2013 zwycięzcy

GLAM AWARDS 2013: Gwiazdy na rozdaniu nagród nagród GLAMKI.PL. Tak wyglądały gwiazdy na gali GLAM AWARDS 2013!

Julia Kuczyńska Maffashion na gali GLAM AWARDS 2013 odebrała statuetkę dla Blogerki Modowej Roku. Na imprezie pojawiła się w kremowej sukience z River Island, do której dobrała czarne szpilki.

fot: GLINKA AGENCY

Nagrody Glam Awards 2013 w kategorii Blogerka Modowa Roku przyznane! Statuetkę otrzymała Maffashion, czyli Julia Kuczyńska.

Maffashion jest jedną  z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających blogerek w Polsce. Swojego modowego bloga Maffashion założyła w październiku 2009 roku. Początkowo sama robiła sobie zdjęcia, prezentując codzienne stylizacje. Zamieszczała też zdjęcia inspiracji, które znalazła w internecie. Z biegiem czasu jej blog zyskiwał coraz większą popularność, powiększało się także grono czytelników oraz ofert reklamowych. Dzięki temu, obecnie blog Maffashion to prawdziwy biznes.

Zobacz też: GLAM AWARDS 2013. Która z nominowanych blogerek najlepiej się ubiera?

O nagrodę Glam Awards 2013 w kategorii Blogerka Modowa Roku Maffashion walczyła z takimi blogerkami, jak: Cajmel, Karolina Ościk, Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka, Gosia Boy, Macademian Girl, czyli Tamara Gonzales Perea i Make Life Easier, czyli Kasia Tusk.

Autor: Kinga

Zdjęcia: GLINKA AGENCY

Publikacja: 29.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
GLAM AWARDS 2013: Fotorelacja z gali wręczenia nagród - DUŻO ZDJĘĆ
GLAM AWARDS 2013: Fotorelacja z gali ...

Rozdanie nagród Glam Awards 2013 za nami! Statuetki trafiły w ręce Maffashion (Blogerka Modowa Roku), Patryka Strzały (Bloger Modowy Roku) czy Margaret (Nadzieja Roku). Zobacz, kto jeszcze wygrał nagrodę Glam Awards i ...

GLAM AWARDS 2013. Margaret NADZIEJĄ ROKU! [wideo]
GLAM AWARDS 2013. Margaret NADZIEJĄ ROKU! ...

Gala GLAM AWARDS 2013 już za nami. Impreza odbyła się 29 października 2013 w Pałacu Prymasowskim. W kategorii NADZIEJA ROKU statuetkę zgarnęła Margaret! Jesteście ciekawi co powiedziała Margaret odbierając nagrodę? Sprawdźcie w ...

GLAM AWARDS 2013: DAWID KWIATKOWSKI zdobył dwie nagrody Glam Awards 2013
GLAM AWARDS 2013: DAWID KWIATKOWSKI zdobył ...

Dawid Kwiatkowski wygrywa na Glam Awards 2013. Kwiatkowski odebrał dwie statuetki Glam Awards 2013, nagród dla najpopularniejszych i najbardziej wpływowych postaci internetu. Artysta triumfował w kategoriach Odkrycie Roku i Modny Debiut Eska ...