szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz co Patryk Strzała powiedział odbierając nagrodę GLAM AWARDS 2013

GLAM AWARDS 2013. Patryk Strzała BLOGEREM MODOWYM ROKU! [wideo]

Gala GLAM AWARDS 2013 w Pałacu Prymasowski wyłoniła najlepszego BLOGERA MODOWEGO ROKU. Statuetka GLAM AWARDS powędrowała w ręce Patryk Strzały. Sprawdź co powiedział Patryk odbierając nagrodę!

Tagi: glam awards, glam awards 2013, patryk strzała, patryk strzała bloger modowy roku, patryk strzała glam awards, patryk strzała wygrał nagrodę

GLAM AWARDS 2013. Patryk Strzała BLOGEREM MODOWYM ROKU! [wideo]

fot: GLINKA AGENCY

Nagrody GLAM AWARDS 2013 zostały rozdane! Jednym z najważniejszych punktów wieczoru było ogłoszenie zwycięzcy w kategorii BLOGER MODOWY ROKU. Statuetkę wręczyła sama Krystyna Mazurówna. Laureatem nagrody GLAM AWARDS 2013 został Patryk Strzała!

Patryk nie krył zaskoczenia nagrodą. Jak sam przyznaje zupełnie nie spodziewał się wygranej. - Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się. Oczywiście skoro była nominacja to była również nadzieja. - powiedział nam Strzała. Bloger podziękował swojej rodzinie, która wspiera go od samego początku. Nie zapomniał również o swoich wiernych fanach, którym również podziękował ze sceny.

- To była moja pierwsza nominacja i od razu pierwsza wygrana. na pewno da mi to do myślenia i będę jeszcze bardziej pracował - wyznał nam Patryk Strzała.

Jeśli jesteście ciekawi czym Patryk zaskarbił sobie sympatię Marcin Tyszki oraz jakie plany na przyszłość ma młody bloger, koniecznie obejrzyjcie naszą relację z gali GLAM AWARDS 2013.

Zobacz: GLAM AWARDS 2013. Patryk Strzała BLOGEREM MODOWYM ROKUZdjęcia: GLINKA AGENCY

Publikacja: 31.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
GLAM AWARDS 2013. Barbara Kurdej-Szatan o swojej pracy
GLAM AWARDS 2013. Barbara Kurdej-Szatan o ...

Nominowana do nagrody GLAM AWARDS 2013, Barbara Kurdej-Szatana, opowiedziała nam o swojej pracy w Teatrze Roma. Zdradziła również, która reklamówka Playa jest jej ulubioną oraz w jakim musicalu wystąpi w najbliższej przyszłości!

GLAM AWARDS 2013. Filip Mettler o swoim występie na gali
GLAM AWARDS 2013. Filip Mettler o ...

Na rozdaniu nagród GLAM AWARDS 2013 w Pałacu Prymasowskim, jedną z gwiazd wieczoru był Filip Mettler. Artysta powiedział nam co sądzi o gali oraz jaka będzie jego debiutancka płyta. Zobacz naszą rozmowę ...