szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Naga Doda w kampanii reklamowej

Goło i wesoło! DODA w nowej reklamie zupełnie nago!

Doda (znowu) zabrała się za reklamę. I jak ma to w zwyczaju, od razu zwróciła na siebie uwagę. Konkretnie na strój. A w zasadzie jego brak... W najnowszej reklamówce Media Expert z 2012 roku Rabczewska występuje nago!

Tagi: biust Dody, BLOG DODY, Doda, Doda Media Expert, Doda nago, Doda reklama, Doda rozebrana, Doda Virgin, Doda wideo, Dorota Rabczewska, dorota-rabczewska.blog.pl, lista najcenniejszych gwiazd forbes, najdroższe gwiazdy, Oficjalny Blog Doroty Dody Rabczewskiej

Goło i wesoło! DODA reklamuje sprzęt RTV nago!

Znowu w formie i znowu nago! ;) Doda w najnowszej reklamówce sieci Media Expert.

fot: youtube.com

Doda zawsze była cenną gwiazdą dla reklamodawców. Co jakiś czas, kiedy na horyzoncie pojawiają się dobre pieniądze, piosenkarka rzuca się w wir pracy na planie reklamówek. Tym razem ten wir wciągnął także jej strój... W najnowszej (2012 rok) kampanii reklamowej sieci sklepów ze sprzętem RTV Doda pojawia się zupełnie nago. Zaangażowanie Królowej do reklamy nie dziwi. Według rankingu magazynu Forbes z 2012 roku Doda zajęła 21. miejsce na liście najcenniejszych polskich gwiazd. Rynek reklamowy wycenił ją na ponad 500 000 złotych! Fachowcy od marketingu mają jednak nie lada problem. Drapieżny wizerunek wokalistki nie jest odpowiedni dla wielu produktów. Sieć Media Expert najwyraźniej nie miała z tym problemu i zaprezentowała taki oto spot:
Złośliwi mówią, że bardziej od nagości Doroty szokuje jej... dystans do siebie. W telewizyjnych spotach gwiazda przekonuje się boleśnie o tym, że to nie zawsze ona jest w centrum zainteresowania. Coś czujemy, że ta kampania ma sprawić, by Doda czuła się tak jak najrzadziej. ;)

Autor: SuDeK

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 22.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...