szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gosia Boy laureatką konkursu Warsaw Fashion Street 2013!

Gosia Boy: to jej blog modowy jest najlepszy!

Blog modowy Gosi Boy doceniany był już wielokrotnie. Blogerka przyznaje jednak, że nagroda MODNE KREACJE 2013, którą wręczono jej podczas Warsaw Fashion Street 2013, jest dla niej najważniejsza, ponieważ zadecydowali o niej sami internauci.

Tagi: blog gosi boy, blog modowy, blog o modzie, blogerka, blogerki modowe, gosia boy, gosia boy blog, gosia boy small talk, gosia boy wywiad, konkurs warsaw fashion street, najlepszy blog modowy, najlepszy blog o modzie, warsaw fashion street 2013

Gosia Boy: to jej blog modowy jest najlepszy!

Gosia Boy odbiera nagrodę za Najlepszy Blog Modowy w konkursie MODNE KREACJE 2013

fot: www.gosiaboy.com

W konkursie MODNE KREACJE, odbywającym się pod skrzydłami Warsaw Fashion Street 2013, największym powodzeniem cieszyła się kategoria Blog modowy. Zdobywając niemal 50% głosów internautów, Gosia Boy pozostawiła w tyle popularne i uznane blogi: Michal Zaczynski Blog, Mr. Vintage, Jaga Design oraz Fashion Breakfast.

Statuetkę wręczył blogerce Bartek Michalec - jeden z twórców marki ZUO Corp, z którym Gosia Boy spotkała się wcześniej w swoim talk-show Small Talk. Small Talk odwiedzali i inni znakomici goście: top modelka Anja Rubik, projektant Robert Kupisz czy gwiazda znana m.in. z programu MTV Fashion Police Kelly Osbourne.

Kelly Osbourne gościem Gosi Boy >>

Anja Rubik i Gosia Boy w rozmowie o modzie, operacjach plastycznych i nagości >>

Chciałam stworzyć bloga, który będzie się trochę różnił od tego co jest na rynku, dlatego postawiłam na taką hybrydę, czyli połączenie słowa pisanego i wywiadów wideo. Myślę, że tkwi w tym troszeczkę mój sukces - tłumaczy swoje powodzenie zwyciężczyni konkursu na Najlepszy Blog Modowy.

Zobacz naszą rozmowę z Gosią Boy!

Autor: monroe

Zdjęcia: www.gosiaboy.com

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Kominek gościem Gosi Boy w nowym odcinku SMALL TALK!
Kominek gościem Gosi Boy w nowym ...

Tomek Tomczyk, znany w blogosferze jako Kominek, jest bohaterem nowego odcinka programu Small Talk. Gosia Boy zapytała najchętniej czytanego polskiego blogera o szafiarki, hejterów oraz... jego zarobki.

Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka SMALL TALK realizuje swój nowy projekt w Hiszpanii!
Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka ...

Gosia Boy zamieszkała w Hiszpanii! Na razie na jakiś czas, ale blogerka planuje przeprowadzkę na stałe. Jaką propozycję nie do odrzucenia otrzymała autorka programu Small Talk? Czy zmiana adresu Gosi Boy oznacza ...