szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Gosia Boy zamieszka w Hiszpanii?

Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka SMALL TALK realizuje swój nowy projekt w Hiszpanii!

Gosia Boy zamieszkała w Hiszpanii! Na razie na jakiś czas, ale blogerka planuje przeprowadzkę na stałe. Jaką propozycję nie do odrzucenia otrzymała autorka programu Small Talk? Czy zmiana adresu Gosi Boy oznacza koniec świetnego, modowego talk-show?

Tagi: blog modowy, blog o modzie, blogerka modowa, blogerki modowe, co gosia boy robi w hiszpanii, gosia boy, gosia boy blog, gosia boy hiszpania, gosia boy small talk, gosia boy w hiszpanii, gosiaboy.com, małgorzata boy, small talk, small talk youtube

Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka SMALL TALK realizuje swój nowy projekt w Hiszpani!

Gosia Boy na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Czy autorka programu Small Talk zamieszka w kraju corridy na stałe?

fot: Gosia Boy (Instagram)

Okazało się, że godne pozazdroszczenia wakacje, które Gosia Boy spędza w Hiszpanii, nie są typowym urlopem... Znana blogerka i autorka popularnego talk-show Small Talk, zasmuciła swoich fanów wpisem na facebookowym fanpage'u, który sugeruje, że "hiszpańskie wakacje" mogą się znacznie przedłużyć. Nowy widok z mojego nowego biura - opisała jedno ze swoich zdjęć - Jeszcze trochę i permanentnie.

Gosia Boy: jej blog modowy jest najlepszy!>>

Odkryliśmy, że Gosia realizuje w Hiszpanii projekt związany z modą i promocją zdolnych artystów, projektantów i fotografów. Jako że przedsięwzięcie związane jest z rynkiem hiszpańskim, blogerka pojawia się tam kilka razy w roku, aby pracować, ale także korzystać z uroków tego słonecznego kraju.

Gosia Boy zatrzymała się w niewielkiej miejscowości Punta Prima, położonej w pobliżu Alicante, gdzie wypełnia swoje obowiązki do południa, a potem oddaje się przyjemnościom: opalaniu, pływaniu i gotowaniu - oczywiście tylko potraw z owocami morza!

Gwiazda Small Talk nie ukrywa, że w perspektywie kilku lat planuje przeprowadzić się do Hiszpanii na stałe. Uwielbia ten kraj za 365 dni w roku słońca, za jego smaki, pozytywnie nastawionych do życia ludzi oraz za modowy luz, który nigdy nie jest pozbawiony stylu. Gosia obiecuje nam jednak, że z każdego miejsca na ziemi nadal będzie blogowała i wracała od czasu do czasu do Polski, by prowadzić interesujące rozmowy w programie Small Talk.

Jak wakacje 2013 spędzają zagraniczne gwiazdy?>>

Co planują na lato 2013 blogerzy modowi: Patryk Strzała i Oliver Waimea?>>

poprzedni
nastepny
Czy Gosia Boy opuści Polskę? Autorka SMALL TALK realizuje swój nowy projekt w Hiszpani!

Gosia Boy na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Czy autorka programu Small Talk zamieszka w kraju corridy na stałe?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Gosia Boy (Instagram)

Publikacja: 09.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Kominek gościem Gosi Boy w nowym odcinku SMALL TALK!
Kominek gościem Gosi Boy w nowym ...

Tomek Tomczyk, znany w blogosferze jako Kominek, jest bohaterem nowego odcinka programu Small Talk. Gosia Boy zapytała najchętniej czytanego polskiego blogera o szafiarki, hejterów oraz... jego zarobki.

Gosia Boy: to jej blog modowy jest najlepszy!
Gosia Boy: to jej blog modowy ...

Blog modowy Gosi Boy doceniany był już wielokrotnie. Blogerka przyznaje jednak, że nagroda MODNE KREACJE 2013, którą wręczono jej podczas Warsaw Fashion Street 2013, jest dla niej najważniejsza, ponieważ zadecydowali o niej ...