szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy numer magazynu GRAZIA: Doda, Maciej Musiał, Małgorzata Kożuchowska i... sezonowe wyprzedaże

GRAZIA: Doda bohaterką trzeciej okładki magazynu. Po Natalii Siwiec...

Pierwszy noworoczny numer magazynu Grazia z 10 stycznia 2013 już w sprzedaży! Z okładki spogląda na nas dość przygnębiona Doda w pięknej stylizacji Dirty Fingers Style. Czy Doda rzeczywiście czuje się samotnie? Jak spędzała sylwestra 2012 i co tak naprawdę łączy ją z Joanną Krupą? O tym w nowym numerze magazynu Grazia.

Tagi: Doda, doda instagram, Doda joanna kupa, doda natalia siwiec, doda nergal, doda wakacje w miami, Dorota Rabczewska, grazia, grazia Doda, Maciej Musiał, maciej musiał wywiad, Małgorzata Kożuchowska

GRAZIA: Doda bohaterką trzeciej okładki magazynu. Po Natalii Siwiec...

fot: Grazia (Facebook: oficjalny fanpage)

Nowy numer magazynu Grazia z 2013 roku kusi okładką z Dodą. Piosenkarką, która - jak spekuluje się w branży - jest świeżo upieczoną singielką.

Skandalizująca wokalistka miała rozstać się z Błażejem Szychowskim na początku grudnia 2012 roku. Nie byłoby to zaskakujące - Doda zwykle wypowiadała się o swoim partnerze z dużym dystansem. Na pewno nie była to miłość na miarę byłego męża Radka Majdana czy Nergala. Plotki o rozstaniu pary może dodatkowo potwierdzić fakt, iż Dorota Rabczewska spędzała sylwestra za granicą, z dala od bliskich. W tym okresie za pośrednictwem Instagramu piosenkarka zamieściła wiele swoich prywatnych zdjęć - dzięki temu wiemy, że "królowa" odpoczywała na słonecznej Florydzie w doborowym towarzystwie. Doda w Miami bawiła się bowiem z samą... Joanną Krupą. Dwie blond piękności połączyła postać menadżerki Małgorzaty Leitner, która zajmując się od jakiegoś czasu karierą Dżoany, ściągnęła wokalistkę za ocean.

Czy przyjaźń Dody i Joanny Krupy okaże się bardziej wytrwała niż dotychczasowe relacje piosenkarki? Czy prawdziwa przyjaźń w show-biznesie jest w ogóle możliwa?

Maciej Musiał uważa, że tak. Młody aktor o najaktywniejszym fanklubie w Polsce, w osobistym wywiadzie dla magazynu Grazia opowiada, jak wygląda życie sławnego nastolatka w Polsce i zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość. Co interesujące, 17-latek pracuje właśnie nad własną powieścią!

Przeczytaj więcej o polskim bożyszczu nastolatek - Maćku Musiale!

Kolejną okładkową postacią nowego numeru Grazii jest Małgorzata Kożuchowska, którą zapowiada dwuznaczny tytuł: Małgorzata Kożuchowska. Nowa miłość w jej życiu. Zobacz zdjęcia! Bądźcie jednak spokojni - małżeństwu aktorki z przystojnym Bartkiem Wróblewskim nic nie zagraża!

Autor: monroe

Zdjęcia: Grazia (Facebook: oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i nie tylko... W kioskach już 22 lutego 2013!
GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i ...

Najnowszy numer magazynu Grazia już od 22 lutego 2013 w kioskach. Z okładki uśmiecha się do czytelników przepiękna, rudowłosa Kasia Zielińska. W wywiadzie dla magazynu Katarzyna opowiada o mężczyznach i o swoim ...

GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?
GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?

Bohaterką piątego numeru nowego dwutygodnika Grazia jest Agnieszka Włodarczyk - piękna przyczyna rozpadu związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Ten aktorski skandal jeszcze dzisiaj elektryzuje polskie społeczeństwo. Okładka magazynu Grazia sugeruje, że ...

GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. EDYTA HERBUŚ gwiazdą pierwszego numeru!
GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. EDYTA ...

Nowy magazyn o gwiazdach Grazia zadebiutował na rynku. Na okładce pierwszego wydania pojawiła się EDYTA HERBUŚ, która niedawno zeszła się z Mariuszem Trelińskim. Grazia zdradza, jak Edycie udało się odzyskać uczucie Trelińskiego ...