szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
najnowsza Grazia w kioskach już od 22 lutego 2013! Na okładce Katarzyna Zielińska!

GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i nie tylko... W kioskach już 22 lutego 2013!

Najnowszy numer magazynu Grazia już od 22 lutego 2013 w kioskach. Z okładki uśmiecha się do czytelników przepiękna, rudowłosa Kasia Zielińska. W wywiadzie dla magazynu Katarzyna opowiada o mężczyznach i o swoim narzeczonym. Chcesz wiedzieć o czym jeszcze przeczytasz w najnowszym numerze Grazii?

Tagi: 22 luty 2013, grazia, grazia 22 luty 2013, grazia okładka, grazia polska, grazia w kioskach, katarzyna zielińska, katarzyna zielińska mąż, zielińska

GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i nie tylko...

Najnowsza Grazia z Katarzyną Zielińską w kioskach już 22 lutego 2013.

fot: facebook.com/GraziaPolska

Na okładce najnowszej Grazii, która w kioskach ukaże się 22 lutego 2013, można zobaczyć uśmiechnięta Kasię Zielińską i cytat z wywiadu, który brzmi: Nie wszyscy mężczyźni to duże dzieci! Kogo miała na myśli aktorka? Tego dowiesz się kupując najnowszą Grazię. W wywiadzie dla magazynu Kasia szczerze opowiada o szukaniu miłości, o ucieczkach z narzeczonym do raju i o swoich kolegach-aktorach.

Ponadto w nowym numerze magazynu Grazia rozmowa z Dorotą Wellman na temat tabu, czyli jej dużego biustu. Czy jest to szczęście czy może przekleństwo?

W najnowszym numerze nie zabraknie też gorących plotek. Czytelnicy dowiedzą się też kim jest dziewczyna, która oparła się urokowi dziennikarza Kuby Wojewódzkiego!

Fanki Jakuba Gierszała będą mogły przeczytać jego "niezwykły portret". O wyrażenie swoich opinii o aktorze zostali poproszeni mężczyźni i kobiety.

Najnowszy numer magazynu Grazia z Katarzyną Zielińską na okładce jest do kupienia od 22 lutego 2013. Jeżeli chcesz przeczytać wywiad z aktorką, jesteś ciekawa plotek na temat Kuby Wojewódzkiego i chcesz wiedzieć, co będzie modne w nadchodzącym sezonie biegnij do kiosku. Za 124 strony zapłacisz jedyne 2,99 zł!

Magazyn Grazia Katarzyna Zielińska 22 luty 2013

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/GraziaPolska

Publikacja: 22.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?
GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?

Bohaterką piątego numeru nowego dwutygodnika Grazia jest Agnieszka Włodarczyk - piękna przyczyna rozpadu związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Ten aktorski skandal jeszcze dzisiaj elektryzuje polskie społeczeństwo. Okładka magazynu Grazia sugeruje, że ...

GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. EDYTA HERBUŚ gwiazdą pierwszego numeru!
GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. EDYTA ...

Nowy magazyn o gwiazdach Grazia zadebiutował na rynku. Na okładce pierwszego wydania pojawiła się EDYTA HERBUŚ, która niedawno zeszła się z Mariuszem Trelińskim. Grazia zdradza, jak Edycie udało się odzyskać uczucie Trelińskiego ...