szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Grazia: Małgorzata Rozenek rozwodzi się z meżem? Jacek Rozenek zaprzecza

GRAZIA: Małgorzata Rozenek weźmie rozwód? Jej mąż wciąż ją kocha!

Nowy magazyn GRAZIA z Małgorzatą Rozenek! Mąż perfekcyjnej pani domu, Jacek Rozenek, zapewnia w GRAZII, że wciąż kocha swoją żonę, nawet jeśli w małżeństwie nie układa się idealnie. Czyżby rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków był tylko wymysłem mediów? Zobacz, co Jacek Rozenek powiedział o swoim małżeństwie GRAZII!

Tagi: grazia, jacek rozenek, Małgorzata Rozenek, małgorzata rozenek grazia, małgorzata rozenek rozwód, Perfekcyjna Pani Domu, rozenek rozwód

GRAZIA: Małgorzata Rozenek weźmie rozwód? Jej mąż wciąż ją kocha!

Małgorzata Rozenek rozwiedzie się z mężem?

fot: WBF

Wokół małżeństwa Małgorzaty i Jacka Rozenków robi się coraz bardziej gorąco. Po ostatnich doniesienia o kryzysie związku perfekcyjnej pani domu pojawiły się spekulacje, że rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenków to tylko kwestia czasu. Według doniesień prasy Jacek Rozenek wyprowadził się już z rodzinnego domu i zamieszkał w wynajętym mieszkaniu w Warszawie. Czyżby w małżeństwie Rozenków działo się aż tak źle? Najnowsza Grazia postanowiła to sprawdzić. I to u samego źródła!

Jacek Rozenek w rozmowie z magazynem Grazia zapewnia, że wciąż bardzo kocha żonę i nie wyobraża sobie bez niej życia.  Wiele lat szukałem takiej kobiety - mówi. To się nazywa trafić na właściwą osobę. Wiem to. Każdego dnia za to dziękuję i bardzo to doceniam. Nie da się nie zauważyć, że dla Jacka Rozenka żona nadal jest najważniejsza osobą na świecie - cały czas wypowiada się o niej ciepło i z uczuciem, jak gdyby w ich małżeństwie nic złego się nie działo.

Aktor dementuje również doniesienia mediów, że przyczyną rzekomego kryzysu jest zazdrość o spektakularny sukces żony po programie Perfekcyjna Pani Domu. Jak podkreśla w wywiadzie, cieszy go fakt, że jego żona realizuje się zawodowo. Od samego początku  bardzo się cieszyłem i wspierałem Małgosię w tym wielkim zamieszaniu wokół niej. Poza tym ja jestem naprawdę dowartościowany w pracy i kocham to, co robię. Musiałbym mieć jakieś straszne kompleksy, by źle czuć się z sukcesem ukochanej żony. - mówi Grazii mąż Małgorzaty Rozenek.

Wbrew temu, co sugerowała prasa plotkarska, Jacek Rozenek jest dumny z sukcesów żony i podkreśla, że to jej talent do budowania emocji zapewnił tak dużą popularność programowi Perfekcyjna Pani Domu. Z doświadczenia wie jednak, że show-biznes jest dość niewdzięczną branżą i oszałamiająca popularność nie trwa wiecznie, ale nie stara się na siłę przypominać o tym żonie. Kiedy przyjdzie kryzys, będzie ją wspierał. Nie opowiadam dziś Małgosi, co ja czeka, ale to wiem - mówi. Ale gdy to się stanie, mąż może tylko być obok i utulić.

Czy po takich wyznaniach wierzycie, że małżeństwo Małgorzaty Rozenek przeżywa głęboki kryzys? O ile zapewnienia Jacka Rozenka w Grazii zdają się zaprzeczać doniesieniom mediów, o tyle sama Małgorzata Rozenek daje kolejny pretekst do podsycania plotek o małżeńskich problemach. Grazia próbowała porozmawiać z nią zaraz po pojawieniu się informacji o rozstaniu z mężem. Gwiazda powiedział tylko: Przepraszam, to dla mnie trudny czas. Grazia zapewnia jednak, że jak dotąd nie wpłynął do sądu wniosek rozwodowy.

Myślicie, że Małgorzata i Jacek Rozenkowie dadzą sobie jeszcze jedną szansę?

spakował walizki i wyprowadził się z rodzinnego domu do wynajętego mieszkania w Warszawie

http://www.glamki.pl/life/z-zycia-gwiazd/malgorzata-rozenek-perfekcyjna-pani-domu-bierze-rozwod-jej-maz-wyprowadzil-sie-z-domu,67_2453.html
spakował walizki i wyprowadził się z rodzinnego domu do wynajętego mieszkania w Warszawie

http://www.glamki.pl/life/z-zycia-gwiazd/malgorzata-rozenek-perfekcyjna-pani-domu-bierze-rozwod-jej-maz-wyprowadzil-sie-z-domu,67_2453.html
spakował walizki i wyprowadził się z rodzinnego domu do wynajętego mieszkania w Warszawie

http://www.glamki.pl/life/z-zycia-gwiazd/malgorzata-rozenek-perfekcyjna-pani-domu-bierze-rozwod-jej-maz-wyprowadzil-sie-z-domu,67_2453.htmlwyprowadził się już z domu. nieCzy naprawdę w ich małżeństwie dzieje się aż tak źle? Najnowszy magazyn Grazia postanowił to sprawdzić u samego źródła. W rozmowie z

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Ślub Rozenek i Majdana już w 2015 roku! Para planuje huczne wesele?
Ślub Rozenek i Majdana już w ...

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już w 2015 roku! Jeszcze nie wiadomo, gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia, ale ponoć Małgorzata Rozenek ma zaprojektować swoją suknię ślubną!