szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Edyta Herbuś i Mariusz Treliński - rozstanie i powrót w nowym pismie o gwiazdach Grazia

GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. EDYTA HERBUŚ gwiazdą pierwszego numeru!

Nowy magazyn o gwiazdach Grazia zadebiutował na rynku. Na okładce pierwszego wydania pojawiła się EDYTA HERBUŚ, która niedawno zeszła się z Mariuszem Trelińskim. Grazia zdradza, jak Edycie udało się odzyskać uczucie Trelińskiego w kilka miesięcy po rozstaniu. Zobacz, o czym jeszcze można przeczyać w premierowym wydaniu dwutygodnika Grazia.

Tagi: dwutygodnik grazia, edyta górniak, edyta herbuś, edyta herbuś mariusz treliński, grazia, grazia bauer, grazia nowy magazyn, gwiazdy, herbus treliński romans, herbuś treliński rozstanie, magazyn o gwiazdach grazia

GRAZIA: nowy magazyn o gwiazdach. Edyta Herbuś gwiazdą pierwszego numeru!

Nowy magazyn o gwiazdach Grazia. Edyta Herbuś na okładce pierwszego numeru

fot: Grazia (Facebook: oficjalny fanpage)

Nowy magazyn o gwiazdach Grazia zadebiutował 29. listopada 2012. Pismo liczy 136 stron i zawiera newsy z życia gwiazd, wywiady, reportaże, materiały o modzie, urodzie i wnętrzach oraz przepisy kulinarne. Stałymi felietonistkami Grazii są Dorota Wellman, Marzena Rogalska i projektantka Gosia Baczyńska. Stylizacje gwiazd oceniają szef działu moda Wojciech Grzybała i dyrektor kreatywna marki LaMania, Joanna Przetakiewicz.

Z okazji premiery nowego dwutygodnika o gwiazdach Grazia zorganizowano uroczystą galę. Do warszawskiego Ufficio Primo przybyło aż 600 gości, a wśród nich znani aktorzy, muzycy, dziennikarze, styliści i projektanci. Na czerwonym dywanie brylowały m.in. Katarzyna Zielińska, Beata Sadowska, Natalia Lesz, Magdalena Schejbal, Paulina Sykut, Izabela Zwierzyńska, Zosia Ślotała i Kaja Śródka oraz projektanci - Paprocki&Brzozowski, Gosia Baczyńska, Robert Kupisz i Łukasz Jemioł.

Co w pierwszym numerze dwutygodnika Grazia?

Z gorących tematów ostatnich tygodni magazyn Grazia na pierwszy plan wysunął wielki powrót jednej z najgorętszej par polskiego show-biznesu, Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Poza tym można przeczytać wywiad z Andrzejem Piasecznym o pieniądzach i sławie, rozmowę z Anną Dereszowską o jej nowej sztuce oraz wywiady z Magdaleną Boczarską i mężczyzną roku 2012, Piotrem Leśniewiczem. Grazia zdradza także szczegóły o Perfekcyjnej Pani Domu, Małgorzacie Rozenek i ujawnia, dlaczego zabroniono jej publicznych wypowiedzi na swój temat.

Edyta Herbuś na okładce Grazii

Gwiazdą premierowego wydania dwutygodnika Grazia zastała Edyta Herbuś. Tancerka i aktorka pojawiła się na okładce w kontekście jej powrotu do Mariusza Trelińskiego. Para, która kilka miesięcy temu nieoczekiwanie się rozstała, znów jest razem. Grazia donosi, że powrót byłych kochanków nastąpił po próbie generalnej opery Manon Lescaut w Operze Narodowej. Nieoczekiwanie pojawiła się tam Edyta Herbuś - jak zwykle wyglądała olśniewająco. W Trelińskiego jakby piorun strzelił. Przerwał rozmowę i zakrzyknął na cały teatr: „Misiu!”. Następnie, nie żegnając się z nikim, podbiegł do Edyty. Tego wieczoru już się nie rozstawali, a kilka dni później można było ich spotkać a to na po południowym spacerze, a to na zakupach w centrum handlowym - pisze Grazia.

Trzeba przyznać, że para rozegrała to w iście operowym stylu;) Grazja serwuje nam dodatkowo prawdziwe case study rozstania Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego oraz przytacza 4 złote rady na to, jak odzyskać miłość ukochanego. Oczywiście wzorując się na przykładzie Edyty.

Jeśli jesteście ciekawe, jak Edyta Herbuś zdołała drugi raz usidlić Mariusza Trelińskiego, sięgnijcie po najnowszy dwutygodnik o gwiazdach Grazja. Być może przykład Edyty pomoże wam odzyskać utraconą miłość?

Dwutygodnik Grazia w sprzedaży od 29. listopada 2012.

Autor: JW

Zdjęcia: Grazia (Facebook: oficjalny fanpage)

Publikacja: 30.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i nie tylko... W kioskach już 22 lutego 2013!
GRAZIA: Katarzyna Zielińska o mężczyznach i ...

Najnowszy numer magazynu Grazia już od 22 lutego 2013 w kioskach. Z okładki uśmiecha się do czytelników przepiękna, rudowłosa Kasia Zielińska. W wywiadzie dla magazynu Katarzyna opowiada o mężczyznach i o swoim ...

GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?
GRAZIA: Agnieszka Włodarczyk ma depresję?

Bohaterką piątego numeru nowego dwutygodnika Grazia jest Agnieszka Włodarczyk - piękna przyczyna rozpadu związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Ten aktorski skandal jeszcze dzisiaj elektryzuje polskie społeczeństwo. Okładka magazynu Grazia sugeruje, że ...