szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd kolorowej prasy Glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

Gryząca HANNA LIS, pomysłowy WOJCIECH AMARO i przestraszony KUBA WESOŁOWSKI czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Czy Hanna Lis skutecznie gryzie? Wojciech Amaro w objęciach tataraku, a Kuba Wesołowski jest silnie przestraszony! Bywają szarmanccy i obrzydliwe bogaci: Kusy i Suda czyli kolejny przegląd prasy Glamki.pl. Zobacz wideo

Tagi: hanna lis, kuba wesołowski, KUSY I SUDA, kusy i suda plotki o gwiazdach, kusy i suda przegląd prasy, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, przegląd prasy glamki.pl

Gryząca HANNA LIS, pomysłowy WOJCIECH AMARO i przestraszony KUBA WESOŁOWSKI czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Kusy i Suda przeglądają prasę na Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Kogo podgryzła Hanna Lis? Czego się boi Kuba Wesołowski i dlaczego Wojciech Amaro szuka deseru nad wodą? Wizja lokalna kolorowych gazet, w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Nawet deser Wojciecha Amaro.

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 19.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również