szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cała prawda o małżeństwie Gwen Stefani

Gwen Stefani ma kłopoty w małżeństwie? Jak jest naprawdę?

Gwen Stefani i Gavin Rossdale do niedawna uchodzili za małżeństwo idealne. Ale na tym sielankowym obrazku zaczynają pojawiać się rysy. Para chodzi na terapię małżeńską. Czy pokonają kryzys?

Tagi: celebryci, do doubt, Gavin Rossdale, gwen stefani, gwen stefani Gavin Rossdale, gwen stefani terapia małżeńska, gwen stefani zdrada, gwiazdy, kryzys w związku, no doubt don't speak, rozwody gwiazd

Gwen Stefani ma kłopoty w małżeństwie? Jak jest naprawdę?

Uśmiech na zawołanie czy rzeczywiście szczęśliwa para? Gwen Stefani i Gavin Rossdale podobno przechodzą kryzys małżeński.

fot: BULLS

Czyżby Gwen Stefani i Gavin Rossdale chcieli się rozstać? Para chodzi na terapię małżeńską!
 Choć rzecznicy piosenkarki stanowczo zaprzeczyli informacji, że Rossdale miał romans z opiekunką zajmującą się synkami pary, wygląda na to, że małżeństwo jednak ma kłopoty.

Jeszcze niedawno wokalistka żarliwie zapewniała w wywiadach, że jej największym życiowym sukcesem jest małżeństwo. Teraz te wypowiedzi wyglądają raczej na zasłonę dymną, mającą odwrócić uwagę prasy od kłopotów znanej pary. Paparazzi już dwukrotnie przyłapali Gwen i Gavina, gdy wychodzili z gabinetu doktora Adriena Survola Riviniego, znanego hollywoodzkiego terapeuty specjalizującego się w ratowaniu małżeństw. Jeden z informatorów donosi: Przez ostatnie lata Gav i Gwen spędzali ze sobą coraz mniej czasu. Kiedyś okazywali sobie czułość i uwielbiali swoje towarzystwo, ale to już historia. Zdarzały się całe miesiące, gdy Gavina nie było w domu!.

Nie wygląda to dobrze, ale na plus trzeba im policzyć, że muzycy starają się dogadać. To już kolejna sytuacja, gdy docierają do nas niepokojące wieści o ich związku. Poprzednio bomba wybuchła, gdy jeden z dawnych kumpli Gavina utrzymywał, że był z nim w homoseksualnym związku, druga, gdy Courtney Love ujawniła, że Rossdale miał z nią przelotny romans, gdy już był mężem Gwen! Historia tej pary po raz kolejny pokazuje, że nie istnieje coś takiego jak idealny związek i dowodzi, że Stefani jest wyjątkowo cierpliwą kobietą…

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również