szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale będą mieli trzecie dziecko

Gwen Stefani w ciąży! Czas na córeczkę?

Gwen Stefani jest w ciąży! 43-letnia piosenkarka i jej 47-letni mąż Gavin Rossdale znowu zostaną rodzicami. Razem mają już dwóch synów. Czy tym razem liczą na córeczkę?

Tagi: gwen stefani, gwen stefani ciąża, gwen stefani dzieci, gwen stefani dziecko, gwen stefani mąż, gwen stefani w ciąży

Gwen Stefani w ciąży! Czas na córeczkę?

Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale spodziewają się trzeciego dziecka

fot: BULLS

Gwen Stefani jest w ciąży - to już oficjalny news. Plotki i domysły zostały potwierdzone przez amerykański magazyn In Touch Weekly. Anonimowe źródło poinformowało: Gwen i Gavin nie mogliby być bardziej szczęśliwi. Ona stara się teraz skupić na odpoczynku. Chce być pewna, że z dzieckiem wszystko będzie dobrze.

Gwen Stefani i Gavin Rossdale ze swoimi synami: siedmioletnim Kingstonem i pięcioletnim Zumą tworzą najbardziej stylową rodzinkę jaką znamy. Zdjęcia tej czwórki to modowa uczta dla oczu. Tym bardziej cieszymy się, że ta niezwykła gromadka wkrótce się powiększy!

W wywiadzie dla magazynu Marie Claire z 2010 roku 40-letnia wówczas Gwen wyznała, że ona i Gavin starali się o trzecie dziecko, ale się nie udało: Bardzo, bardzo, bardzo chciałam trzeciego dziecka. Ale nie wyszło. Więc... czuję się dobrze z tym co mam. Wszystko jest tak, jak miało być. Nie można przecież wszystkiego zaplanować.

Gwen z pewnością marzy o córeczce, dla Gavina płeć dziecka prawdopodobnie pozostaje bez znaczenia. Muzyk posiada bowiem już córkę z poprzedniego związku - 24-letnią modelkę Daisy Lowe.

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również