szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwen Stefani opowiada o swoim sukcesie projektantki, piosenkarki, matki i żony

GWEN STEFANI zdradza szczegóły swojego sukcesu i powrotu na scenę

Autorka takich hitów jak Don't Speak czy What you Waiting For? Właścicielka odzieżowej marki L.A.M.B. Szczęśliwa matka i żona. Jak te wszystkie roli godzi Gwen Stefani?

Tagi: Gavin Rossdale, gwen stefani, gwen stefani dzieci, gwen stefani no doubt, gwen stefani zuma, L.A.M.B. Gwen Stefani, lamb gwen stefani, moda, no doubt don't speak, ubrania gwen stefani, what you waiting for

GWEN STEFANI zdradza szczegóły swojego sukcesu i powrotu na scenę

Gwen Stefani to prawdziwa kobieta sukcesu! Obecnie powróciła do korzeni, do zespołu No Doubt.

fot: BULLS

Gwen Stefani to prawdziwa kobieta sukcesu. Jej firma odzieżowa L.A.M.B. to jedno z niewielu gwiazdorskich przedsięwzięć, które jest traktowane poważnie w świecie mody. Gwen potrafi zawsze dopasować się do aktualnych trendów. W modzie i muzyce. Sprzedała miliony płyt i to zarówno z No Doubt jak i solo. Mimo to, artystka uważa, że to tylko miły dodatek do tego, z czego jest naprawdę dumna.

Moim największym osiągnięciem jest moje małżeństwo – wyznaje. Jak udaje jej się godzić pracę z życiem osobistym? Większość związków w Hollywood rozpada się przez brak czasu, ale ona i Gavin Rossdale wciąż są razem i wydają się być coraz bardziej zakochani. Nauczyłam się, że mogę powierzyć pracę innym. Kolekcja nadal wyglądają super, nawet jeśli nie trzymam cały czas ręki na pulsie. Przegapiłam dwa tygodnie mody z rzędu, bo wtedy zaczynała się szkoła: to nie mogło mnie ominąć – zdradza Gwen.

Dlatego też, gdy chłopcy byli mali, zwolniła tempo. Robiłam, co w mojej mocy, by pogodzić karierę z byciem dobrą mamą i żoną, ale to po prostu niemożliwe. Zdarzało się, że nie spałam całą noc, bo któryś z chłopców miał zapalenie ucha, potem wstawałam, by poćwiczyć, bo czułam, że muszę to zrobić, potem spotkania w sprawach L.A.M.B., a potem odbierałam dzieci z przedszkola... To nie mogło się udać.

Decyzja o powrocie No Doubt nie była łatwa. Artystce ciężko było znaleźć czas na tak zajmujący projekt. Mało tego, kompletnie nie miała pomysłu na przyszłość zespołu. Nie wiedzieliśmy, co robimy. Prawdę mówiąc, wszystko zrodziło się w wyniku serii wypadków i błędów - przyznaje Stefani.

Teraz, gdy synowie Gwen Stefani podrośli, znowu wróciła na scenę i jak zwykle jest niesamowita, ale gdy tylko okaże się, że cierpi na tym rodzina, piosenkarka jest gotowa rzucić śpiewanie. To miła odmiana spotkać w L.A, kogoś, kto ma tak poukładane w głowie. I za to ją kochamy!

Zobacz: No Doubt - Push and Shove:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również