szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Harper's Bazaar Polska - pierwszy numer od 14 lutego 2013

GWIAZDY na imprezie HARPER'S BAZAAR POLSKA. Pierwszy numer w sprzedaży od 14. lutego 2013

Harper's Bazaar Polska wchodzi na rynek 14. lutego 2013 roku. Z tej okazji we wtorek, 12. lutego, w Muzeum Narodowym odbyła się inauguracyjna impreza z udziałem gwiazd. Oprócz redaktor naczelnej Harper's Bazaar Polska, Joanny Góry, i członków redakcji, na imprezie pojawiły się osobistości świata mody, dziennikarze, aktorzy i gwiazdy show-biznesu. Zobacz, kto bawił się na premierze polskiej edycji Harper's Bazaar.

Tagi: gwiazdy na imprezie harpers bazaar, Harper's Bazaar, harpers bazaar okładki, harpers bazaar polska, harpers bazaar polska pierszy numer, harpers bazaar w polsce, joanna góra harpers bazaar, małgorzata bela harpers bazaar, polskie wydanie harpers bazaar

GWIAZDY na imprezie HARPER'S BAZAAR POLSKA. Pierwszy numer w sprzedaży od 14. lutego 2013

Impreza inauguracyjna Harper's Bazaar Polska. Spotkanie otworzyła redaktor naczelna polskiej edycji Harper's Bazaar Joanna Góra. Gościem specjalnym była modelka Małgorzata Bela, która pojawiła się na okładce pierwszego wydania magazynu.

fot: WBF

Już 14. lutego w sprzedaży pojawi się pierwszy numer magazynu Harper's Bazaar Polska. Na okładce pierwszego numeru miesięcznika pojawiła się modelka, Małgorzata Bela, która ostatnio święci sukcesy na światowych wybiegach. Z okazji wejścia pisma na rynek, wydawnictwo Marquard zorganizowało we wtorek, 12. lutego 2013, imprezę inauguracyjną z udziałem gwiazd. W gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie zjawiły się największe osobistości polskiej mody, projektanci, modelki, aktorzy i celebryci. Spotkanie otworzyła redaktor naczelna Haarper's Bazaar Polska Joanna Góra.

Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Gosia Baczyńska, Dawid Woliński, Robert Kupisz, Marcin Tyszka, Anna Czartoryska, Katarzyna Sokołowska, Bogna Sworowska, Monika Olejnik oraz zwycięzca drugiej edycji X-Factor, Dawid Podsiadło. Gościem specjalnym imprezy była twarz pierwszego numeru i ambasadorka pisma, Małgorzata Bela. Modelka zaprezentowała się w zjawiskowej, czarnej kreacji z prześwitującymi bokami.

Jak wyglądały gwiazdy na imprezie Harper's Bazaar Polska zobaczysz w naszej galerii.

GWIAZDY NA IMPREZIE HARPER'S BAZAAR>>

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HARPER'S BAZAAR: Polski akcent w tajskim Bazaarze. Edytorial polskiego fotografa w Tajlandii
HARPER'S BAZAAR: Polski akcent w tajskim ...

Podróżnicza sesja Łukasza Pukowca zachwyciła redaktorów tajskiego Harper's Bazaar. Mając niespełna 22 lata, fotograf może pochwalić się nie tylko świetnym portfolio w Polsce, ale także licznymi sesjami za granicą - Nowy Jork ...