szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kreacje gwiazd na gali Styl.pl - Aleksandra Szwed,

GWIAZDY na urodzinach STYL.PL: Juliett MAFF Kuczyńska, Ola Szwed, Izabela Zwierzyńska. Kto wyglądał najlepiej?

Portal Styl.pl obchodził swoje trzecie urodziny. Z tej okazji w Teatrze Kamienica zorganizowano huczną imprezę, na której pojawiły się gwiazdy, m.in. blogerka Juliett MAFF Kuczyńska, Aleksandra Szwed, Anna Samusionek, Izabela Zwierzyńska, Aleksandra Prykowska i stylistka Monika Jurczyk. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych stylizacji. Zobacz, jak ubrały się gwiazdy na imprezę urodzinową portalu Styl.pl i zagłosuj na swoją faworytkę!

Tagi: aleksandra prykowska, aleksandra szwed, anna samusionek, gwiazdy, izabela zwierzyńska, julia kuczyńska, juliett kuczyńska, kreacje gwiazd styl.pl 2013, maff blog, maff blogerka, monika jurczyk, ola szwed, styl.pl, stylizacje gwiazd, urodziny styl 2013

poprzedni
następny
GWIAZDY na urodzinach STYL.PL: Juliett MAFF Kuczyńska, Ola Szwed, Izabela Zwierzyńska. Kto wyglądał najlepiej?

Na imprezie urodzinowej portalu Styl.pl pojawiła się znana blogerka Juliett MAFF Kuczyńska. Blogowa ikona mody jak zwykle zaprezentowała się w wyśmienitej stylizacji. Miała na sobie czarną sukienkę z barokowymi wzorami marki SheInside, buty na koturnie i sporo złotej biżuterii. Efektowną kreację podkreślał modny makijaż oczu z kreską na powiece i wysoki kok. Jak wam się podoba ta stylizacja Maff?

2
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.01.2013, Aktualizacja: