szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy o bójce Dody z Szulim. Za kim trzymają w tym konflikcie?

Konflikt Dody z Agnieszką Szulim wywołał w ostatnich dniach sporo zamieszania. W celebryckim światku zawrzało. Jak się okazuje, gwiazdy nie tylko komentują i oceniają całe zajście, ale także kibicują swoim faworytkom! Za kim trzymają gwiazdy w konflikcie Doda vs Szulim?

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim, konflikt doda szulim

Agnieszka Szulim i Doda

fot: Agnieszka Szulim Instagram, Doda Instagram

Gdy show-biznes obiegła wiadomość, że Doda pobiła Agnieszkę Szulim po gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie, gwiazdy od razu zaczęły komentować całe zajście. Jak się okazuje, konflikt Dody z Szulim przestał być już ich prywatna sprawą a zachowanie obu celebrytek zbulwersowało publiczną. Zdjęcia posiniaczonej twarzy Szulim obiegły sieć lotem błyskawicy. Nic dziwnego, że wokół całej sprawy zrobiła się porządna afera.

Jak się okazuje, celebrycki światek ma już swoją faworytkę w tym konflikcie i to za nią staje murem.... Za kim trzymają gwiazdy w konflikcie Doda vs Szulim?

Autor: JW

Zdjęcia: Doda Instagram Agnieszka Szulim Instagram

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...