szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz ekskluzywne zdjęcia z kolacji organizowanej przez Bulgari! Magdalena Frąckowiak, Małgosia Bela i inne gwiazdy mody!

GWIAZDY ŚWIATA MODY NA IMPREZIE VOGUE PARIS. Zobacz, jak prezentowały się polskie modelki!

Kolacja organizowana przez Bulgari to jedno z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich wydarzeń podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Tym razem w ścisłym gronie najważniejszych osób świata mody znalazły się aż dwie Polki - Magdalena Frąckowiak i Małgosia Bela. Zobacz nasze modelki w otoczeniu tych, którzy rządzą światem mody!

Tagi: Bulgari, imprezy gwiazd, magdalena frąckowiak, paris fashion week, scarlett johannson małgosia bela, vogue paris

GWIAZDY ŚWIATA MODY NA IMPREZIE VOGUE PARIS. Zobacz, jak prezentowały się polskie modelki!

Magdalena Frąckowiak, Toni Garrn, Saskia de Brauw i Andreea Diaconu

fot: facebook.com/VogueParis

Marka Bulgari to gigant branży biżuteryjnej. Najdroższe diamenty, kolie gwiazd na czerwonym dywanie, piękne i okazałe kolczyki w niesamowicie eleganckim, ale i rzucającym się w oczy stylu - z tego Bulgari słynie przede wszystkim. Ale świat mody elektryzuje także kolacja organizowana przez Bulgari podczas Paris Fashion Week.

W tym roku, relację ze spotkania najznamienitszych postaci branży fashion przedstawił Vogue Paris. Kogo możemy oglądać na zdjęciach z bajkowej willi, w której wydane zostało przyjęcie? Poza takimi gwiazdami jak Scarlett Johansson czy współczesnym symbolem Francji, Carlą Bruni, na imprezie pojawiły się polskie modelki. Małgosia Bela przyszła w towarzystwie świeżo poślubionego francuskiego biznesmena Jean le Fura, a Małgosia Bela (świętująca parę dni temu 28 urodziny) pojawiła się z koleżankami modelkami.

Warto wspomnieć, że Vogue Paris jest organizatorem całego przedsięwzięcia. Podczas tego wieczoru naczelna "Biblii mody", czyli sama Emmanuelle Alt starała się dbać nie tylko o piękną i odpowiednią elegancką oprawę wieczoru, ale też o oddające atmosferę klasy i szyku zdjęcia z wyjątkowego wieczoru.

Zobaczcie galerię zdjęć prosto z Vogue Paris i oceńcie, jak na tle innych osobistości zaprezentowały się Magdalena Frąckowiak i Małgosia Bela?

poprzedni
nastepny
GWIAZDY ŚWIATA MODY NA IMPREZIE VOGUE PARIS. Zobacz, jak prezentowały się polskie modelki!

Scarlett Johansson i dyrektor Gaspard Noe

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Zdjęcia: facebook.com/VogueParis

Publikacja: 15.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również