szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gwiazdy ubierają się w lumpeksach? Które najczęściej kupują w second handach?

Zakupy w second handach są już na porządku dziennym. Uwielbiają je blogerki,  fashionistki i jak się okazuje również gwiazdy. Zobaczcie które polskie aktorki i celebrytki kupują w lumpeksach!

Tagi: gwiazdy kupują w lumpeksach, gwiazdy w second handach, Marcelina Zawadzka, second hand

Gwiazdy ubierają się w lumpeksach? Które najczęściej kupują w second handach?

fot: BULLS

Gwiazdy zazwyczaj jako pierwsze pojawiają się w markowych ubraniach od największych projektantów, jednak już od jakiegoś czasu przyznają się one do zakupów w second handach. Nie jest to już wstydliwe wyznanie, a osoby które potrafią znaleźć w lumpeksach markowe ubrania często chwalą się tym na portalach społecznościowych.

Aby modnie wyglądać wcale nie trzeba wydawać fortuny, można markowe ubrania połączyć z ubraniami z second handów i stworzyć stylizacje zgodne z aktualnymi trendami. Do wielbicielek lumpeksów, nie tylko tych polskich, ale też zagranicznych możemy zaliczyć Marcelinę Zawadzką, Małgorzatę Kożuchowską czy Izabelę Trojanowską.

Zobacz też MARCELINA ZAWADZKA ma nową fryzurę! Metamorfoza MISS POLONIA to HIT czy KIT? >>>>

Wy również zaliczacie się do fanek zakupów w second handach? Myślicie, że można tam znaleźć prawdziwe perełki?

Autor: MT

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Miss Polonie razem na pokazie! Która najpiękniejsza?
Miss Polonie razem na pokazie! Która ...

Miss Polonie naprawdę się przyjaźnią? Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Rozalia Mancewicz pojawiły się na pokazie torebek Sabriny Pilewicz. Nie tylko pięknie wyglądały, ale też dobrze się razem bawiły! Która z nich ...