szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwyneth Paltrow radzi Cameron Diaz

GWYNETH PALTROW zabroniła CAMERON DIAZ uprawiać seks!

Żona Chrisa Martina to prawdziwa ciocia dobra rada. Gwyneth Paltrow udzielała wskazówek na temat zdrowej ciąży swojej przyjaciółce Beyonce, a teraz wzięła na warsztat kryzys wieku średniego Cameron Diaz! Proponuje jej... rezygnację z seksu!

Tagi: alex rodriguez, blog gwyneth paltrow, Cameron Diaz, cameron diaz seks, Chris Martin, chris matrin coldplay, coldplay, diddy, goop.com, Gwyneth Paltrow, gwyneth paltrow blog, żona chrisa martina

GWYNETH PALTROW zabroniła CAMERON DIAZ uprawiać seks!

Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow - prawdziwe papużki nierozłączki.

fot: BULLS

Gdy Gwyneth Paltrow usłyszała, że Cameron Diaz nie może się pozbierać od czasu zerwania z Alexem Rodriguezem i krótkim romansie z Diddym oraz, że bardzo przeżyła swoje 40. urodziny, postanowiła pomóc przyjaciółce.

Jej pierwsza rada: ustatkuj się! Ciągłe imprezowanie i przypadkowe romanse nie sprzyjają odzyskaniu równowagi. Numer 2: zatrudnij osobistego trenera Gwyn, by zacząć żyć zdrowiej i w zgodzie ze sobą. Numer 3: zrób porządek w swoich finansach (oczywiście z nieocenioną pomocą Paltrow) i ostatnia, ale wcale nie najmniej ważna porada: zrezygnuj z seksu na rok, bo nie pozwala ci się skupić na ważniejszych sprawach!

Co sądzicie o perłach wiedzy Gwyneth? Ciekawe, czy Cameron skorzysta z doświadczenia koleżanki, czy jak wcześniej Beyonce – przytaknie jej, ale będzie żyć po swojemu... Zaintrygowały was mądrości Gwyneth? Jeśli tak, są one dostępne na jej blogu goop.com!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również