szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PIERWSZY SPRZEDAŻOWY NUMER HARPER'S BAZAAR W POLSCE!

POLSKI HARPER'S BAZAAR: MAŁGOSIA BELA na okładce pierwszego, sprzedażowego numeru Harper's Bazaar w Polsce!

Harper's Bazaar Polska zakończyło prace nad pierwszym, polskim wydaniem ekskluzywnej gazety modowej! Magazyn trafi do sprzedaży już 14 lutego i z pewnością będzie doskonałym prezentem na walentynki dla każdej dziewczyny! Oceń okładkę pierwszego, sprzedażowego numeru Harper's Bazaar w Polsce z Małgorzatą Belą!

Tagi: Harper's Bazaar, HARPERS BAZAAR, harpers bazaar okładka, harpers bazaar okładki, harpers bazaar polska, małgorzata bela, małgosia bela, polska edycja harpers bazaar, polski harpers bazaar, polski harpers bazaar pierwszy numer

HARPER'S BAZAAR w Poslce: MAŁGOSIA BELA na okładce pierwszego, sprzedażowego numeru Harper's Bazaar w Polsce!

Na okładce polskiego numeru Harper's Bazaar Małgorzata Bela!

Zaszczytne miejsce na okładce pierwszego sprzedażowego numeru Harper's Bazaar Polska zajęła Małgorzata Bela. Magazyn trafi do sprzedaży już 14 lutego 2013, w Dzień Zakochanych. Glamki.pl już dziś zdradzają, jak wygląda okładka tego pierwszego numeru i jakich treści można się spodziewać!

Już tylko kilka dni zostało do czasu, gdy Harper's Bazaar będzie ukazywał się w Polsce regularnie i będzie dostępny w sklepach każdego miesiąca. Na stronie internetowej www.harpersbazaar.pl ruszyły już zapisy do klubu VIP Harper's Bazaar. Uczestnictwo w tym klubie zapewnia dostęp do e-wydania pilotażowego numeru Harper's Bazaar z Keirą Knightley, a cieżące informacje o wszystkich promocjach i ofertach.

Na okładce lutowego Harper's Bazaar Polska pojawi się Małgorzata Bela, polska i światowa top modelka, ikona mody i przepiękna kobieta. W wywiadzie dla miesięcznika Małgosia zdradzi, jak udaje jej się od 15 lat stać na szczycie modowej listy top modelek. Kup pierwszy polski sprzedażowy Harper's Bazaar a odkryjesz tajemnice sukcesu Małgosi Beli.

Poza tym w pierwszym Polskim Harper's Bazaar przeczytać będziemy mogli wywiady z Jakubem Gierszałem, Tomem Fordem i Amélie Nothomb. Czytelnicy dowiedzą się też o najnowszych, wiosennych trendach na 2013 rok i będą mogli zobaczyć pełny raport prosto z wybiegów.

Autor: Monika P.

Publikacja: 04.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również