szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Harry Styles i Taylor Swift są już od dawna razem

HARRY STYLES z One Direction i TAYLOR SWIFT spotykają się już od marca 2012!

Conor Kennedy miał tylko wzbudzić zazdrość w Harrym!
 Gdy informator z otoczenia Taylor Swift wypuścił newsa, że piosenkarka wciąż nie przebolała rozstania z chłopakiem, wszyscy automatycznie założyli, że chodzi o Conora. Okazuje się jednak, że dotyczyło to Harry'ego Stylesa! Swift zwodziła młodego Kennedy'ego tylko po to, by Harry zobaczył, co traci!

Tagi: 1D, harry styles, jake gyllenhaal, John Mayer, one direction, taylor swift, taylor swift conor kennedy, taylor swift harry styles, taylor swift piosenki, taylor swift teledysk, We Are Never Getting Back Together

HARRY STYLES z One Direction i TAYLOR SWIFT spotykają się już od marca 2012!

Po co ta cała szopka? Wygląda na to, że Taylor Swift i Harry Styles od dłuższego czasu nieźle kombinowali. Ofiarą ich maskarady był Conor Kennedy.

fot: BULLS

Taylor Swift i Harry Styles byli na kilku randkach jeszcze w marcu 2012, ale okazało się, że to nie był dobry moment. Oboje byli bardzo zajęci. Wtedy Tay poznała Conora i zaiskrzyło, ale Swift wciąż była w kontakcie z Harrym.

To zupełnie zmienia sytuację. Hylor wcale nie zaangażowali się w ekspresowym tempie: po prostu wrócili do momentu, w którym przerwali! Gdy tylko Harry dowiedział się, że Taylor znowu jest do wzięcia, natychmiast się z nią skontaktował. Randkowanie zawsze było dla niego zabawą w kotka i myszkę i nigdy nie spotkał dziewczyny, która by mu odmówiła – opowiada informator z otoczenia gwiazdy. Kiedy Swift zaraz po ich zerwaniu zaczęła się spotykać z Conorem, Harry zrozumiał jak bardzo mu na niej zależy. Nie da się ukryć, że jest między nimi niesamowita chemia.

Wygląda na to, że rozmowne źródło ma całkiem niezły ogląd sytuacji między zakochanymi. Co jego zdaniem zobaczyła w Stylesie Tay? Harry jest kombinacją jej ekschłopaków. Ma w sobie czar Mayera, wrażliwość Gyllenhaala i chłopięcy look Kennedy'ego – mówi informator. Mają ze sobą wiele wspólnego. Mogą bez końca gadać o muzyce. Styles uważa, że Tay jest genialna i prosi ją o wskazówki odnośnie pisania tekstów. No i oboje uwielbiają scrabble. Teraz już wiemy, co para robiła przez trzy dni w hotelowym pokoju w Nowym Jorku. Na pewno grali w scrabble... ;)

Zobacz: Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również