szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
H&M zrywa współpracę z Carą Delevingne

Cara Delevingne nie będzie twarzą H&M? Sieciówka nie chce współpracować ze słynną modelką!

Cara Delevingne nigdy nie pojawi się kampaniach H&M? Szwedzka siciówka zapowiedziała, że nie zamierza nawiązywać współpracy z brytyjską modelką, po tym jak przyłapano ją na posiadaniu narkotyków. Podobnie postąpiła marka DKNY. Czy wielka kariera słynnej Cary Delevingne wisi na włosku?

Tagi: cara delevigne w H&M, cara delevingne, cara delevingne H&M, cara delevingne h&m zdjęcia, cara delevingne kolekcja H&M

Cara Delevingn zwolniona z H&M!

Cara Delevingne

fot: BULLS

Cara Delevinge może drogo zapłacić za swój wybryk z posiadaniem narkotyków. W maju 2013 roku świat obiegły kompromitujące zdjęcia dziennika The Sun, na których widać, jak z upuszczonej torebki Cary Delevinge wysypuje się biały proszek. Media od razu zaczęły sugerować, że modelka zażywa kokainę a cała sprawa wkrótce przybrała dla niej niemiły obrót. Okazuje się, że ikona młodego pokolenia typowana na następczynię Kate Moss może nagle stracić lukratywne kontrakty ze światowymi markami. Czyżby 20-letnia Cara chciała podążyć śladem starszej koleżanki po fachu?

Już wiadomo, że Cara Delevingne nie pojawi się więcej w kampaniach DKNY (twarzą marki została przyjaciółka Cary - Rita Ora). Teraz za współpracę podziękowała jej szwedzka siciówka H&M. Przypomnijmy, że Cara pojawiała się w kampaniach kolekcji H&M Authentic i Divided w 2011 roku, była także modelką na pokazie H&M podczas Paris Fashion Week w lutym 2013 roku. Rzecznik marki zapowiedział, że koncern nie zamierza kontynuować z modelką jakiejkolwiek współpracy. - Mamy politykę zero tolerancji wobec wszelkich używek - uzasadnia H&M.

Oznacza to, że Cara Delevingne raczej nie ma co liczyć na kontrakt ze szwedzkim gigantem. Jak się wydaje Cara może wkrótce stracić jeszcze więcej - w końcu pojawia się w niemal wszystkich najważniejszych kolekcjach, pokazach i czasopismach. W ostatnim czasie wystąpiła w kampaniach Mulberry i Yves Saint Laurent. Czy przedłużenie tych kontraktów również stanie pod znakiem zapytania?

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Cara Delevingne i Kate Moss razem w kampanii Burberry!
Cara Delevingne i Kate Moss razem ...

Cara Delevingne i Kate Moss wystąpią razem w najnowszej kampanii marki Burberry. Gwiazdy wybiegów pozowały przed obiektywem Mario Testino. Sprawdź, co będą reklamować Cara Delevingne i Kate Moss swoimi twarzami.