szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Honey jest ruda! Zobaczcie nową fryzurę Honoraty Skarbek. Dobrze jej w takim kolorze?

Honorata "Honey" Skarbek przefarbowała włosy na rudo! Krótka fryzura ma teraz odcień elektryzującego mahoniu. Jak wam się podoba nowy kolor włosów Honey? Lepiej jej było w czerni?

Tagi: fryzury gwiazd, Honey, Honorata Skarbek, kolory włosów, krótkie fryzury

Honey

fot: Honorata Honey Skarbek Instagram

Honorata "Honey" Skarbek postanowiła odmienić look na lato i przefarbowała włosy na rudo. Teraz krótka fryzura Honey wygląda bardziej dynamicznie. Gwiazda wycieniowała włosy i zaczesała grzywkę na bok a nowy kolor - elektryzujący mahoń - nadał całości zadziornego charakteru.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Honey nieoczekiwanie ścięła włosy na krótko. W nowej fryzurze pokazała się po raz pierwszy na festiwalu TOP Trendy w Sopocie, zupełnie zaskakując swoich fanów. Mode pixie cut Honory Skrabek w mig stało się sensacją a wokalistka dołączyła do grona gwiazd, które nie bały lansować najgorętszy trend we fryzurach 2013 roku.

Zobacz: Honey jak Rihanna! gwiazda ścięła włosy na krótko>>>

Swoim nowym kolorem włosów Honey pochwaliła się już na Instagramie. Zobaczcie, jak gwiazda wygląda w rudych włosach. Czy wy tez uważacie, że ta zmiana wyszła jej na dobre?

Autor: JW

Zdjęcia: Honorata Honey Skarbek Instagram

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!