szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Tagi: Honey, Honorata Skarbek, mieszkania gwiazd

honey, skarbek

fot: Facebook

Honorata Skarbek chętnie chwali się na swoim blogu i Facebooku, że rozpoczęła budowę wielkiego, wymarzonego domu. Ostatnio na fanpage'u zamieściła nawet zdjęcie z placu budowy i widać wyraźnie, że praca wre. I całe szczęście! Okazuje sie bowiem, że teraz Honey mieszka w ciasnej kawalerce, w której nie mieszczą się jej darmowe ubrania.

Przeczytaj także: Honorata Skarbek nie dba o figurę! Wiemy, ile waży Honey

Mam trzy szafy wypełnione głównie czarnymi strojami. Na razie mieszkam jeszcze na 20 metrach kwadratowych, staram się więc oddawać wiele rzeczy. Zwykle trafiają do mamy. Ma podobny gust i podchwytuje mój styl, choć niechętnie się do tego przyznaje - powiedziała Honey w wywiadzie dla gazety Skarb.

Jesteśmy pewne, że w nowym domu Honey będzie mieć wielką garderobę!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 07.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!